Датчик руху та розбиття Patrol-601 GSN
| Бренд | GSN |
| Тип пристрою | Датчик руху та розбиття |
| Тип сенсора | ІЧ (PIR) |
| Кут виявлення | 180° |
| Дальність виявлення | 15 м – руху, 15 м – розбиття |
| Тип датчика | Датчик-штора, Розбиття, Руху |
| Живлення | 8.2-16 В |
| Струм споживання | 21 мА |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Настінний,Стельовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 75 / 66 / 49 мм |
| Вага | 106 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Датчик руху та розбиття Patrol-601 GSN
Комбінований датчик руху і розбиття скла GSN Patrol-601 з лінзою типу «штора», з дальністю виявлення руху до 15 м і розбиття скла до 15 м.
Застосування
Комбінований датчик допомагає захистити приміщення від вторгнення через двері або вікна, виявляючи рух людини за допомогою інфрачервоного (PIR) сенсора, а також розбиття скла за допомогою електретного мікрофона. Завдяки вузькому вертикальному куту огляду та значній дальності виявлення датчик-штора може встановлюватися у будинку, захичаючи його периметр, у квартирі з тваринами, у музеях та на виставках тощо.
Ключові властивості та можливості
* Дві незалежні функції: тривожний сигнал на удар або розбиття скла та на рух.
* Підтримує технологію чотириелементного відбиття (зчетверений ІЧ-сенсор), що забезпечує найкраще виявлення інфрачервоного випромінювання від пересування людини та гарантує надійне детектування, виключаючи мертві зони.
* Застосування двох мікрофонів у датчику дозволило розділити низькочастотні та високочастотні складові акустичних сигналів, тим самим значно підвищити вибіркову чутливість акустичного датчика, збільшити дальність виявлення і з великою точністю ідентифікувати лише реальний факт розбиття скла.
* Для перевірки датчика розбиття скла існують два тестові режими: GLASS TEST для перевірки та налаштування високочастотного каналу і SHOCK & GLASS TEST для повної перевірки датчика розбиття скла.
* Плавне регулювання чутливості незалежно для кожного каналу.
* Два роздільні оптоелектронні ключі (реле) PIR-датчика і датчика розбиття скла дозволяють підключити Patrol-601 до двох незалежних зон в контрольній панелі.
* Високий ступінь захисту від радіочастотних (RFI) і елекромагнітних (EMI) перешкод. Механічний захист PIR-сенсора від RFI нікелевою вставкою.
* Світлодіодна індикація.
Особливості встановлення і налаштування
Встановлюється всередині приміщень на максимальній висоті 10 метрів.