Датчик розбиття скла Vidicon STAR
| Бренд | Vidicon |
| Тип пристрою | Датчик розбиття скла |
| Тип сенсора | Електретний мікрофон (акустичний) |
| Дальність виявлення | 10 м |
| Тип датчика | Розбиття |
| Живлення | 9-16 В |
| Струм споживання | 25 мА |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Настінний,Стельовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 93 / 55 / 24 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Датчик розбиття скла Vidicon STAR
Датчик розбиття скла Vidicon STAR з дальністю виявлення звуку розбиття до 10 м.
Застосування
Призначений для контролю цілісності шибок вікон та дверей у квартирі, будинку, офісі, магазині та інших приміщеннях. Датчик Vidicon STAR виявляє розбиття скла за допомогою електретного мікрофона, що фіксує звук удару по склу та дзвін від його падіння.
Ключові властивості та можливості
* Датчик окремо детектує високі та низькі частоти для якіснішої охорони та захисту від помилкових спрацьовувань при інших, окрім звуку розбитого скла, гучних звуках.
* Уловлює звуки розбиття скла до 10 метрів.
* Вихідне тривожне реле нормально замкнене, 24В/50 мА/27 Ом.
* Тампер на корпусі проти злому пристрою.
* Світлодіодна індикація.
* Має захист від радіоперешкод та електромагнітного випромінювання.
Особливості встановлення
Внутрішній датчик розбиття скла встановлюється на стелі або стіні. Є можливість як накладного, так і врізного (опціонально) монтажу.