Опис товару
Бездротовий міст RG-EST310 Ruijie
| Бренд | Ruijie |
| Тип пристрою | Wi-Fi міст |
| ROM/RAM | 8/64 Мб |
| Стандарт бездротового зв’язку | WiFi 5 (802.11ac) |
| Підтримка Wi-Fi | 802.11a/n/ac:5.725~5.850 ГГц |
| Інтерфейси | 1 10/100Base-T Ethernet 24В DC PoE |
| Антена | Вбудовані спрямовані антени, по горизонталі: 60 °, по вертикалі: 30 °, посилення: 10 дБі |
| Живлення | 12В DC, 24В DC PoE |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Особливості моделі | дальність сигналу 1000м-52 дБм; 500м/-65дБм; 1000м/-68 дБм; 2000 м/-75 дБм |
| Підключення | Бездротове |
| Клас захисту | IP65 |
| Робоча температура | -30°C~50°C |
| Розміри | 147 / 76 / 37 мм |
| Вага | 350 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ram |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 287 ₴









