Адресний світлозвуковий оповіщувач ALARMO 100 Tiras
| Бренд | Tiras |
| Тип пристрою | Оповіщувач світлозвуковий |
| Струм споживання в черговому режимі/режимі тривоги | 0.24 / 4-18 мА |
| Серія | Tiras PRIME A |
| Максимальна гучність | 93 дБ |
| Живлення | 24 В |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP43С |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Біло-червоний |
| Робоча температура | -25 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 154 / 90 / 41 мм |
| Вага | 220 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Адресний світлозвуковий оповіщувач ALARMO 100 Tiras
Адресний світлозвуковий оповіщувач Tiras ALARMO 100 з регулюванням гучності звуку від 82 до 93 дБ, для роботи у складі пожежної адресної системи Tiras PRIME A.
Застосування
Адресний оповіщувач (сирена) призначений для оповіщення про пожежу за допомогою звукових і світлових сигналів у системах протипожежної сигналізації Tiras PRIME A.
Ключові властивості та можливості
* Керування рівнем гучності – низький (82-89 дБ) або високий (86-93 дБ).
* Три тони звучання оповіщувача.
* Керування світлодіодною індикацією тривоги – можна увімкнути або вимкнути.
* Живлення від адресного інтерфейсу 24 В.
* Захист від відчинення корпусу та відриву від місця встановлення.