Опис товару
PoE-інжектор RG-E-130(GE) Ruijie
| Бренд | Ruijie |
| Тип пристрою | PoE-інжектор |
| Кількість портів | 2 |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at |
| Ethernet-порти (Uplink) | 1х 10/100/1000 PoE Мбіт/с(RJ-45) |
| Споживана потужність PoE | 30 Вт 53 В DC |
| Робоча температура | 0°C - 45°C |
| Розміри | 87.9 x 51.3 x166 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 534 ₴





