Сонячна панель Solar Saga 100 Jackery
| Бренд | Jackery |
| Тип пристрою | Сонячна панель |
| Номінальна потужність | 100 Вт |
| Вихід USB-A | 5 В, 2.4 А |
| Вихід USB-C | 5 В 3 А |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Вага | 5.3 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Сонячна панель Solar Saga 100 Jackery
На відміну від меншої моделі Solar Saga 60 Вт, яка використовується виключно для зарядки станцій Jackery Explorer, ця версія 100 Вт може працювати і незалежно. Панель має два вбудованих USB-виходи (USB-A). Тож через цю сонячну панель навіть без підключення до станції ви можете заряджати свій телефон, планшет, камеру та будь-який інший пристрій. Завдяки монокристалічним панелям Solar Saga 100 Вт має продуктивність вище середньої. З усієї сонячної енергії, яка потрапляє на неї, вона здатна відправляти на зарядну станцію до 23,7% електроенергії. Це одне з найвищих значень на ринку для портативних панелей, які зазвичай коливаються з перетворенням енергії близько 10-15%.