Бездротовий центр охорони ITV U-Prox MP LTE center White з LTE/GSM (4G/2G), WiFi
| Бренд | ITV |
| Тип пристрою | Централь |
| Робоча частота | 868-868.6 МГц |
| Кількість зон / груп | 30 |
| Тип централі | Охоронна |
| Канали зв'язку | 2G,4G,WiFi |
| Кількість бездротових пристроїв | 500 |
| Дальність передачі | До 4800 м (на відкритому просторі) |
| Спосіб застосування | Автономна, Пультова |
| Живлення | 12 В / акумулятор на 2500 мАг |
| Підключення | Бездротове |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | 0 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 167 / 120 / 25.4 мм |
| Вага | 245 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Бездротовий центр охорони ITV U-Prox MP LTE center White з LTE/GSM (4G/2G), WiFi
Бездротовий центр охорони U-Prox MP LTE center White для контролю роботи датчиків охоронної системи U-Prox і відправлення сигналів тривоги власнику та на пульт охорони. Канали зв'язку – LTE/GSM (4G/2G), WiFi.
Застосування
U-Prox MP LTE center – ключовий елемент охоронної системи, що збирає дані з підключених датчиків, аналізує їх та у разі необхідності (виявлення руху у приміщенні, що охороняється, спроба відчинення вікон або дверей тощо) надсилає сигнали тривоги на смартфон власника та/або пульт охорони.
Ключові властивості та можливості
* Автономна робота або підключення на пульт охорони.
* Прилад взаємодіє з користувачем та охоронною компанією, використовуючи Wi-Fi (2.4 ГГц, 802.11b/g/n) та LTE/GSM (4G/2G) зв’язок для надійності.
* Бездротова сигналізація з робочою частотою 868 МГц легко встановлюється і не вимагає прокладання кабелів.
* Зв'язок між охоронним центром – централь системи – та датчиками через бездротовий бездротовий інтерфейс ISM, що має такі переваги: дальність зв'язку – до 4800 м на відкритому просторі, шифрована двостороння комунікація з ключем 256 біт.
* Стабільна робота при перешкодах: два одночасно працюючих радіопередавача з автоналаштуванням чутливості, декількома радіоканалами та детекцією глушіння.
* Можливість налаштувати 30 груп охорони, підтримка 200 користувачів. Кожен користувач може мати брелок, код, код під примусом та мобільний застосунок.
* Підтримує розширення системи безпеки за допомогою підключення додаткового обладнання – максимум 500 бездротових пристроїв в системі: 100 датчиків, 30 клавіатур, 200 брелоків, 8 радіоретрансляторів, 150 пристроїв автоматизації.
* Фотоверифікація з бездротових U-Prox PIRCam датчиків.
* Просте встановлення, налаштування з мобільного застосунку, налаштування Wi-Fi через Bluetooth. Пристрій підключається до U-Prox Cloud і налаштовується за допомогою мобільного або WEB-застосунку U-Prox Installer.
* Зовнішній 12 В блок живлення, легка заміна чи підключення іншого. Вбудований літій-іонний акумулятор 2500 мАг як джерело резервного живлення забезпечує до 24 годин автономної роботи.
* Оновлення по «повітрю» мікропрограми централі.