Збільшувач Holosun HM3X 3x
| Бренд | Holosun |
| Тип пристрою | Збільшувач |
| Діаметр вихідної зіниці | 7.6 мм |
| Діаметр/розмір об'єктива | 28 мм |
| Збільшення | 3x |
| Тип прицілу | Збільшувальний |
| Тип кріплення на зброї | Picatinny/Weaver |
| Клас захисту | IP67 |
| Колір | Чорний |
| Розміри | 102 / 61 / 42 мм |
| Вага | 306 г |
| Гарантія | 6 місяців |
Опис товару Збільшувач Holosun HM3X 3x
Збільшувач (магніфаєр) Holosun HM3X 3x – 3-кратний збільшувач з розміром лінзи 28 мм, оснащений швидкознімним QD-кріпленням, з водозахищеним за стандартом IP67 корпусом з авіаційного алюмінієвого сплаву.
Застосування
Збільшувач HM3X призначений для спільного використання з коліматорними прицілами Holosun або інших виробників. Модуль дає змогу швидко перемикатися від 1х до 3х кратного збільшення і зменшення зображення, що дасть змогу впевнено вицілювати мішені на відстані до 300 метрів.
Ключові властивості
* Збільшення 3x, діаметр об'єктива 28 мм, вихідна зіниця 7.6 мм, поле зору 11.3 градуси на 100 метрах.
* Діоптричний діапазон регулювання: +/- 3 та та механізми введення поправок по вертикаллю/горизонталлю.
* Просвітлена оптика з покриттям, що антиблікує.
* Швидкознімне відкидне кріплення Quick Detach на планку Weaver/Picatinny (з можливістю лівобічного та правобічного встановлення). Відкидний механізм flip-to-side допоможе швидко змінювати режим наведення: збільшувач + коліматор або лише коліматор.
* Корпус виконаний із алюмінієвого сплаву з фінішною обробкою поверхні мікродуговим оксидуванням, захищений за стандартом IP67 і заповнений азотом.
* Розмір з кріпленням 102 / 61 / 42 мм, вага з кріпленням 306 г.