Монокуляр нічного бачення Vector Optics NVG 10 Night Vision з кріпленням на шолом
| Бренд | Vector Optics |
| Тип пристрою | Монокуляр нічного бачення |
| Дисплей / роздільна здатність | 0.51" OLED, 1024x768 |
| Діаметр вихідної зіниці | 7 мм |
| Батарея | 18650 |
| Роздільна здатність зображення | 1280 x720 |
| Система лінз | Діаметр об’єктива 24 мм; f=20 мм; окуляр 20-25 мм |
| Поле зору | 25.5°x14.5° |
| Діапазон фокусування | 0.25 м до нескінченності |
| Діоптрійне регулювання | ±5 dpt |
| Час роботи від батареї | до 8 годин |
| Збільшення | 2x, 4x, 6x |
| Особливості моделі | Режим кольору зображення: чорний, білий, зелений; 3 рівні регулювання ІЧ-підсвічування |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -40 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 100 / 78 / 65 мм |
| Вага | 237 г |
| Гарантія | 6 місяців |
Опис товару Монокуляр нічного бачення Vector Optics NVG 10 Night Vision з кріпленням на шолом
Монокуляр нічного бачення Vector Optics NVG 10 Night Vision з кріпленням на шолом має оптичний зум 1x та цифровий 2x, 4x та 6x. Користувач може вибрати зображення чорно-білого або зеленого кольору. Ефективна візуальна відстань до 400 м. Діаметр об’єктиву 24 мм, поле зору 25.5°x14.5°, регулювання діоптрій ±5, фокусна відстань 20 мм, винос вихідної зіниці 20-25 мм. Роздільна здатність камери 1280x720. Дисплей 0.51" OLED з роздільною здатністю 1024x768. Водонепроникна конструкція з класом захисту IP65.
Застосування
NVG 10 здатний наблизити навіть найвіддаленіші об’єкти. Прилад нічного бачення на шолом NVG 10 Black Vector Optics завдяки вбудованому ІЧ-освітлювачу дозволяє ефективно спостерігати за навколишнім середовищем та рухом в умовах слабкого освітлення або за його відсутності. NVG 10 стане в нагоді під час тренувань полювання або стрільби, що проводяться після настання темряви.
Ключові властивості та можливості
* Прилад нічного бачення має два режими кольору зображення: чорно-білий та зелений.
* Ефективна візуальна відстань складає 400 м.
* Датчик камери 1/2" CMOS, роздільна здатність камери 1280x720.
* Діаметр об’єктиву 24 мм, поле зору 25.5°x14.5°. Збільшення оптичне 1x, цифрове 2x, 4x, 6x. Регулювання діоптрій ±5. Лінза покрита надширокополосною інфрачервоною плівкою.
* Фокусна відстань 20 мм. Ручне регулювання фокусу за допомогою об’єктива. Мінімальна відстань фокусування 250 мм.
* Винос вихідної зіниці 20-25 мм, діаметр вихідної зіниці 7 мм.
* Інфрачервона світлова хвиля 850/940 нм, інфрачервона потужність 1 Вт.
* Дисплей 0.51" OLED з роздільною здатністю 1024x768.
* Можливість індивідуальної конфігурації в залежності від користувацьких переваг. Зміна режимів роботи та налаштування збільшення здійснюється за допомогою трьох кнопок збоку монокуляра.
* Регулювання яскравості екрана, налаштування підсвічування інфрачервоної лампи – 3 рівні.
* Пристрій живиться від однієї батареї 18650, поміщеної в акумуляторний герметичний відсік. Час роботи пристрою від батареї близько 8 годин.
* Корпус NVG 10 виготовлений із міцного пластику, що має ступінь водонепроникності IP65.
* До комплекту постачання входять монокуляр нічного бачення, зарядний пристрій, акумулятор Li-ion 18650, кришка об’єктива, тканина для протирання, кріплення, сумка для транспортування.