Покажчик світловий Люкс-220-02-Пожежа Артон
| Бренд | Артон |
| Тип пристрою | Покажчик світловий |
| Живлення | 220 В |
| Струм споживання | 18 мА |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP20C |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 350 / 104 / 45 мм |
| Вага | 330 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Покажчик світловий Люкс-220-02-Пожежа Артон
Покажчик світловий шляхів евакуації, з написом «Пожежа» Артон Люкс-220-02-Пожежа. Номінальна напруга 220 В, споживаний струм 18 мА. Підходить для внутрішнього встановлення.
Застосування
Покажчики шляхів евакуації типу «ПС», призначені для позначення евакуаційних виходів в системах оповіщення та управління евакуацією людей під час пожежі.
Ключові властивості
* Номінальна напруга живлення 220 В та діапазон напруги живлення 196-242 В.
* Покажчик характеризується низьким рівнем споживання: споживаний струм 18 мА, споживана потужність 0.22 Вт.
* Призначений для внутрішнього встановлення. Габаритні розміри складають 350 / 104 / 45 мм, розміри інформаційного поля з написом 290 / 100 мм.