Блок мовного оповіщення про надзвичайні ситуації FONTE БМОНС UKRAINEALARM-U
| Бренд | FONTE |
| Тип пристрою | Блок мовного оповіщення |
| Діапазон робочих частот | 100-20000 Гц |
| Живлення | 9-28 В |
| Потужність споживання | 2 Вт |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Матеріал корпусу | Пластик ABS |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | --5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 140 / 100 / 30 мм |
| Вага | 0.2 |
| Гарантія | 24 місяці |
Опис товару Блок мовного оповіщення про надзвичайні ситуації FONTE БМОНС UKRAINEALARM-U
Блок мовного оповіщення про надзвичайні ситуації в Україні FONTE БМОНС UKRAINEALARM-U для роботи з будь-яким типом підсилювача потужності системи мовного оповіщення. Для роботи блоку необхідне підключення до Інтернету через Wi-Fi та/або дротове з'єднання, а також можливий ручний запуск сигналів за допомогою ручного керування.
Застосування
Блок UKRAINEALARM-U призначений для автоматичного отримання оповіщень за допомогою API «Повітряна тривога» та видавання мовленнєвого повідомлення попередження людей, що знаходяться в зоні оповіщення, про загрозу повітряної тривоги чи ракетного удару.
Ключові властивості
* Сумісність з будь-яким підсилювачем потужності, підключення через аудіовихід jack 3.5 мм та реле запуску.
* Два способи підключення до мережі: дротове через Ethernet 10/100М RJ45 або бездротове через WiFi 2.4 ГГц IEEE802.11b/g/n.
* Оповіщення блоку може бути запущене як в автоматичному, так і в ручному режимі:
* у автоматичному режимі працює, коли наявне з’єднання з мережею інтернет. В разі зміни стану тривоги у вибраному регіоні система автоматично увімкне оповіщення;
* ручний режим роботи застосовується, коли з’єднання з мережею інтернет було втрачено. Тоді можливий запуск оповіщення про тривогу та відбій відповідними кнопками на передній панелі.
* Аудіовихід OUT: jack 3.5 мм, вихідний сигнал 1000 мВ, вихідний опір 50 Ом, діапазон відтворюваних частот 100-20000 Гц, гармоничні спотворення не більше 1 %.
* Можливість заміни повідомлень користувачем. Формат повідомлень mp3. Вбудована пам'ять для повідомлень 1 Мбайт, максимальний розмір повідомлення 0.5 Мбайт. Час зберігання записаної інформації 10 років. Час від отримання сигналу запуску до активації мовленнєвого оповіщення 3 секунди.
* Вихід активації оповіщення релейний, з гальванічною ізоляцією. Максимальна напруга / струм контакту AC 240 В, DC 24 В / 5 А.
* Вихід несправності «Fault»: розімкнений колектор, максимально допустима напруга 28 В, вбудований опір 510 Ом.
* Вбудований звуковий сигналізатор привертання уваги.
* Напруга живлення 9-28 В, номінальна споживана потужність в режимі очікування 1 Вт, в режимі оповіщення 2 Вт.
* Пристрій виконує контроль наявності підключень Ethernet та Wi-Fi (якщо налаштовано використання), контроль вхідної напруги живлення та самоконтроль роботи програми. Час виявлення несправності – до 100 секунд.
* Запобіжник 0.5 А, що сам відновлюється.
* БМОНС можливо встановлювати на поверхню та монтувати на стіну. Конструкція дозволяє виводити дроти з корпусу як вгору, так і вниз (при встановленні на стіну) при цьому передня панель завжди буде правильно орієнтованою.