Датчик комбінований руху та розбиття скла Vidicon FLASH Plus
| Бренд | Vidicon |
| Тип пристрою | Датчик руху та розбиття |
| Тип сенсора | ІЧ (PIR) |
| Кут виявлення | 90° |
| Дальність виявлення | 15 м – руху, 7 м – розбиття |
| Тип датчика | Розбиття, Руху |
| Живлення | 9-15 В |
| Струм споживання | 23 мА |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Настінний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 110 / 60 / 46 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Датчик комбінований руху та розбиття скла Vidicon FLASH Plus
Комбінований датчик руху і розбиття скла Vidicon FLASH Plus з дальністю виявлення руху до 15 м, розбиття скла до 7 м.
Застосування
Комбінований датчик допомагає захистити приміщення від вторгнення через двері або вікна, виявляючи рух людини за допомогою інфрачервоного (PIR) сенсора, а також розбиття скла за допомогою електретного мікрофона.
Ключові властивості та можливості
* Дві незалежні функції: тривожний сигнал на удар або розбиття скла та на рух.
* Підтримує технологію двоелементного відбиття.
* Контролює звук розбиття скла в двох різних частотних діапазонах, завдяки чому дозволяє уникнути помилкових спрацьовувань і чітко детектувати звук скла, що б'ється, на фоні різних звукових перешкод.
* Акустична секція налаштовується як на виявлення лише розбиття скла, так і на виявлення ударів по склу і його розбиття. ДАтчик має функцію плавного налаштування чутливості за допомогою регулювання потенціометра.
* Світлодіодна індикація.
* Тамперний контакт виявлення несанкціонованого відкриття корпусу.
Особливості встановлення і налаштування
Встановлюється всередині приміщень без додаткового калібрування на висоті 1.8-2.2 м. Оскільки датчик обладнаний мікрофоном, рекомендовано встановлювати його подалі від особливо потужних джерел звуку.