Шафа телекомунікаційна Merlion 22U, 600*600*1081 (Ш*Г*В) сталь 1.2мм, загартоване скло, із замком, чорна, в розібраному вигляді
| Бренд | Merlion |
| Тип пристрою | Шафа комутаційна |
| Висота (U) | 22U |
| Формфактор | 19" |
| Монтаж | Настінний,Підлоговий |
| Матеріал корпусу | Загартоване скло,Сталь 1.2 мм |
| Колір | Чорний |
| Розміри | 600 / 600 / 1081 мм |
| Гарантія | 6 місяців |
Опис товару Шафа телекомунікаційна Merlion 22U, 600*600*1081 (Ш*Г*В) сталь 1.2мм, загартоване скло, із замком, чорна, в розібраному вигляді
Шафа телекомунікаційна Merlion 22U 600*600*1081 (Ш*Г*В) чорного кольору зі сталі товщиною 1.2 мм, з дверцятами із загартованого скла, із замком. Постачається у розібраному вигляді.
Застосування
Телекомунікаційні, або серверні шафи, призначені для розміщення пасивного – патч-панелі, кабельні органайзери, полиці – та активного мережевого обладнання. Також захищають розміщені у них пристрої від несанкціонованого доступу.
Ключові властивості
* Корпус шафи зі сталі товщиною 1.2 мм. Зовнішня висота становить 1081мм (22U), глибина 600 мм, ширина 600 мм. Бічні двері знімні, на замках.
* Передні двері із загартованого скла з наявністю замка для запобігання небажаного доступу до обладнання.
* У верхній кришці шафи передбачено місце для встановлення вентилятора охолодження.
* Монтаж настінний або підлоговий.
* Шафа поставляється в розібраному вигляді, легко збирається протягом тридцяти хвилин однією людиною.