Труба розвідника Periscope 5x20 Recticle з координатною сіткою
| Бренд | UZI |
| Тип пристрою | Перископ |
| Діаметр вихідної зіниці | 4 мм |
| Діаметр/розмір об'єктива | 20 мм |
| Збільшення | 5x |
| Особливості моделі | Координатна сітка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | Діаметр трубки 25.6 мм, довжина перископа 43-62 см, довжина ручки 9 см |
| Вага | 312 г |
| Гарантія | 6 місяців |
Опис товару Труба розвідника Periscope 5x20 Recticle з координатною сіткою
Труба розвідника Periscope 5x20 Recticle – це тактичний перископ з координатною сіткою в алюмінієвому корпусі з якісною просвітленою оптикою та 5x збільшенням. Міцний металевий корпус з анодуванням регулюється по довжині від 43 до 62 см (без тримача). Чохол для носіння та знімна ручка-тримач у комплекті.
Застосування
Перископ призначений для ведення прихованих спостережень з укриття – з-за рогу, поверх паркану, з окопу, даху будинку тощо, не розкриваючи позиції спостерігача. Незамінний при виконанні спецоперацій та військових завдань. Подібний тип пристроїв широко застосовується рятувальниками, армійськими частинами, спецслужбами та поліційними відділами, будівельниками.
Ключові властивості
* Тактичний перископ зі збільшенням 5x.
* Присутня координатна сітка, що дозволяє вимірювати дальність, кути між цілями, коректувати стрільбу тощо.
* Перископ має 20-міліметрову вхідну лінзу з просвітлюючим покриттям, яка забезпечує чітку та яскраву картинку. Діаметр вихідної зіниці 4 мм. Діаметр трубки 25.6 мм.
* Фокусування здійснюється за допомогою поворотного окуляра з гумовим наочником.
* Довжина 43 см у складеному вигляді, регулюється по довжині від 42 до 62 см (без тримача).
* Легка та міцна конструкція з алюмінієвого сплаву.
* Захист від води та пилу робить прилад стійким до будь-яких погодних умов.
* Габарити: довжина перископа (без ручки) 430-620 мм, довжина ручки 90 мм, вага перископа 312 г; габарити пакування 460 / 105 / 55 мм, вага пакування 586 г.
* У комплект входять перископ, чохол для носіння з регульованим ремінцем, ручка-тримач, а також серветка для чистки оптики.