Метеостанція Kestrel 5700 Elite Applied Tan з Bluetooth та балістичним калькулятором
| Бренд | Kestrel |
| Тип пристрою | Метеостанція |
| Діапазон вимірювання швидкості вітру | 0.6-40 м/с |
| Діапазон вимірювання температури | -29~+70 °C |
| Діапазон вимірювання тиску | 700-1100 гПа |
| Показники компаса | 0-360 ° |
| Кількість цілей | 10 |
| Кількість профілів зброї | 30 |
| Балістичний калькулятор | G1/G7 |
| Діапазон вимірювання вологості | 10-90 % |
| Час роботи від батареї/акумулятора, год | 400 |
| Підтримка мобільного застосунку | Kestrel LiNK Ballistics |
| Автовимкнення | Через 15-60 хвилин, налаштовується |
| Підсвічування | Біле/червоне світлодіодне |
| Bluetooth | Так |
| Живлення | Батарея AA |
| Клас захисту | IP67 |
| Колір | Коричневий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 127 / 45 / 28 мм |
| Вага | 121 г |
| Гарантія | 6 місяців |
Опис товару Метеостанція Kestrel 5700 Elite Applied Tan з Bluetooth та балістичним калькулятором
Портативна метеостанція Kestrel 5700 Elite Applied Ballistics з балістичним калькулятором, Bluetooth та можливістю керування через застосунок Kestrel LiNK Ballistics. Дає змогу зберігати до 30 профілів рушниць і куль та 10 цілей. Основні вимірювання: швидкості і напрямку вітру, температури повітря, тиску, висоти над рівнем моря. Можливість використання метеостанції для пострілів на дистанції до 5000 м. Водонепроникний корпус з класом захисту IP67.
Застосування
Метеостанція Kestrel 5700 Elite Applied Ballistics є ідеальним помічником для мисливців, спортсменів і любителів, які прагнуть розширити свою точність при стрільбі на далекі відстані. Прилади Kestrel пройшли перевірку в найжорсткіших умовах на нашій планеті. Спецназ США, військові метеорологи, лісопожежні служби, пожежні парашутисти, підкорювачі Евересту, екіпажі механіків – це лише мала частина фахівців, які покладаються у своїй справі на метеостанції Kestrel для отримання точних даних про погоду. Завдяки своїй точності і компактним розмірам прилади Kestrel здобули величезну популярність у різних команд дослідників і вчених, і в це можна повірити, оскільки ім'я Kestrel часто згадується в багатьох рецензованих наукових статтях. Якщо погодні умови мають великий вплив на вашу діяльність, кращого партнера, ніж Kestrel вам не знайти.
Ключові властивості та можливості
* Користувачам доступно отримання основних параметрів, таких як максимальна, поточна та середня швидкість вітру, його напрям, температура повітря, вологість, тепловий індекс, барометричний тиск та висота над рівнем моря – вимірювання до 15 параметрів навколишнього середовища.
* Вбудований балістичний калькулятор Litz з балістичними коефіцієнтами G1/G7 забезпечує точні розрахунки траєкторії польоту кулі залежно від дистанції та погодних факторів – метеостанція видає готове рішення для конкретного прицілу, що використовується. Використовується бібліотека користувацьких моделей опору кулі Applied Ballistics, точний вимір профілю опору вашої кулі плюс поправки на аеродинамічний стрибок, обертальний дрейф і ефект Коріоліса для досягнення точних пострілів на великій відстані. Користувачам доступний вибір одиниць: мілірадіани, справжні МОА, стрілецькі МОА, кількість кліків барабана введення поправок.
* Функція Muzzle Velocity Truing дає змогу точно вимірювати швидкість кулі без додаткового використання хронографа.
* Kestrel LiNK Ballistics – фірмовий мобільний застосунок, призначений для встановлення на мобільні гаджети iOS та Android. З його допомогою можна завантажити на метеостанцію всі необхідні налаштування пристроїв, що використовуються: профіль гвинтівки, прицілу, різних боєприпасів. Також слід зазначити, що можна скористатися даними про патрони, що є у великій бібліотеці. Модель 5700 Elite Applied Ballistics