Збільшувач SigSauer Juliet5-Micro 1-5X
| Бренд | Sig Sauer |
| Тип пристрою | Збільшувач |
| Діаметр вихідної зіниці | 4.5 мм |
| Діаметр/розмір об'єктива | 24 мм |
| Збільшення | 5x |
| Тип прицілу | Збільшувальний |
| Тип кріплення на зброї | M1913 Picatinny |
| Клас захисту | IPX-7 |
| Колір | Чорний |
| Розміри | 79 / 69 / 64 мм |
| Вага | 273 г |
| Гарантія | 6 місяців |
Опис товару Збільшувач SigSauer Juliet5-Micro 1-5X
Збільшувач (магніфаєр) Sig Sauer Juliet5-Micro 1-5X – надкомпактний і легкий збільшувач (до 5х) з розміром лінзи 24 мм, оснащений міцним корпусом з авіаційного алюмінію і надійним захистом від води і туману за стандартом IPX-7.
Застосування
Juliet5-Micro 1-5X – це рішення для автономного використання для збільшення (до 3х) або для використання в поєднанні з рефлекторною оптикою. Відмінний вибір для переходу від цілей ближнього поля до цілей середньої дальності. Підходить для всіх типів стрільців: військових, правоохоронних органів, мисливців і професійних стрільців.
Ключові властивості
* Збільшення 5x, діаметр об'єктива 24 мм, вихідна зіниця 4.5 мм, поле зору 4 градуси.
* Діоптричний діапазон регулювання: +/- 2.
* Високоякісне покриття лінз, включаючи призму з діелектричним покриттям для чудового світлопропускання і якісного зображення.
* Кріплення з можливістю повороту на 90° і відкидання убік.
* Живлення від батарейки CR1632.
* Ультракомпактні розмір 79 / 69 / 64 мм і вага – 273 г.
* Алюмінієвий корпус авіаційного класу забезпечує надійну роботу протягом усього терміну служби, водонепроникність і захист від запотівання IPX-7.
* У поєднанні з рефлекторною оптикою збільшувач можна регулювати за висотою за допомогою прокладок/райзерів.
* До комплекту збільшувача входять шестигранний ключ, 2 райзери для сумісності з різними коліматорами за висотою, 8 гвинтів для кріплення, гумові кришки для об'єктива й окуляра, керівництво користувача, серветка для очищення.