Система порошкового пожежогасіння Август-СБ «AUGUST-3»-93° (електрозапуск, стельовий або настінний)
| Бренд | Август-СБ |
| Тип пристрою | Система порошкового пожежогасіння |
| Робочий тиск при температурі 20 градусів | 16 бар |
| Місткість модуля | 6 л |
| Прохідний діаметр | 21 мм |
| Кількість вогнегасної речовини | 3 кг |
| Тип пуску модуля | Електричний |
| Температура спрацювання | 93 °С |
| Тип системи пожежогасіння | Порошкова |
| Монтаж | Настінний,Стельовий |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 275 / 331 мм |
| Вага | 6.5 |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Система порошкового пожежогасіння Август-СБ «AUGUST-3»-93° (електрозапуск, стельовий або настінний)
Система порошкового пожежогасіння Август-СБ «AUGUST-3»-93° (електрозапуск, стельовий або настінний) з масою заряду 3 кг, електричним пуском і температурою спрацювання 93°. Робочий тиск 16 бар. Стельове або настінне встановлення.
Застосування
Систему порошкового пожежогасіння призначено для гасіння на початкових стадіях пожеж класів А (горіння твердих горючих матеріалів), В (горіння рідин) і С (горіння газів) згідно з ДСТУ EN 2 поверхневим та об’ємним способом, а також електрообладнання під напругою до 1000 В. Дозволено застосовувати системи для гасіння пожеж класу С (горіння газоподібних речовин) за умови попереднього перекривання джерела надходження горючого газу. До початку подавання вогнегасного порошку люди повинні залишити приміщення.
Принцип приведення виробів у дію полягає у реалізації з цією метою електричного (за рахунок руйнування легкоплавної колби запірно-пускового пристрою у разі подавання електричного імпульсу від пристрою дистанційного пуску або приймально-контрольного приладу системи пожежної сигналізації) пуску.
Системи порошкового пожежогасіння застосовуються на складах, у приміщеннях з електрообладнанням під напругою, у серверних кімнатах, торгових залах, офісах, промислових і адміністративних приміщеннях.
Ключові властивості
* Швидка локалізація та гасіння пожеж класів A, B, C та електрообладнання під напругою до 1000 В.
* Маса заряду системи 3 ± 0.1 кг, місткість корпусу 6 ± 0.1 дм3.
* Діаметр умовного проходу запірно-пускового пристрою 21 мм.
* Робочий тиск за температури 20 °С 16 ± 0.1 бар, максимальний розрахунковий тиск 18 ± 0.1 бар, пробний тиск 27 бар.
* Електричний спосіб запуску в дію – легкоплавна запірно-пускового пристрою руйнується у разі подавання електричного імпульсу від пристрою дистанційного пуску або приймально-контрольного приладу системи пожежної сигналізації.
* Тривалість приведення в дію складає до 2 секунд.
* Тривалість подавання вогнегасного порошку становить від 1.2 до 2 секунд.
* Кріплення на стіну або на стелю.
* Модуль відповідає вимогам ТУ У 28.241979707-001:2019.