ППКП Оріон-4Т.3.2 mini Tiras
| Бренд | Tiras |
| Тип пристрою | ППК |
| Підключення зовнішнього зчитувача | Touch Memory, Брелок, Сенсорна/виносна клавіатура |
| Тип централі | Охоронна |
| Канали зв'язку | 2G |
| Кількість номерів оповіщення дозвоном | 8 |
| Кількість Sim-карт | 2 |
| Кількість керованих виходів на платі ППК | 2 |
| Кількість дротових зон | 4 |
| Кількість бездротових пристроїв | 8 |
| Можливість розширення | Немає |
| Протоколи | МОСТ, Селена |
| Клавіатура | Опціонально |
| Інтерфейси | RS485, USB |
| Блок живлення | Вбудований |
| Живлення | DC 12 В |
| Резервне живлення | 12 В / 2.2 A/г |
| Підключення | Дротове |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розміри | 270 / 197 / 52 мм |
| Вага | 900 |
| Гарантія | 36 місяців |
Опис товару ППКП Оріон-4Т.3.2 mini Tiras
Управління
Управління «Оріон-4Т.3.2 mini» здійснюється за допомогою ключів Touch Memory та, при необхідності, з клавіатури, при чому реалізована підтримка до 16 ключів (кодів доступу) та 8 груп ШС.
Програмування
Програмування приладу здійснюється за допомогою спеціального сервісного ПЗ «oLoader», з клавіатури (не йде в комплекті поставки) та віддалено – з ПЦС «MISTO Security Platform» або «Мост» в каналі GPRS.
Особливості
ППКО «Оріон-4Т.3.2 mini» також підтримує параметричні шлейфи сигналізації, до яких можуть бути підключенні, наприклад, теплові сповіщувачі, що доволі часто використовуються у охороні банкоматів. Крім окремого виходу для підключення сирени, «Оріон-4Т.3.2 mini» має два додаткових релейних виходи для управління виконавчими пристроями.