ППКП Оріон-4І.3.2 mini Tiras
| Бренд | Tiras |
| Тип пристрою | ППК |
| Підключення зовнішнього зчитувача | Touch Memory, Комп'ютер, Сенсорна/виносна клавіатура |
| Тип централі | Охоронна |
| Канали зв'язку | 2G |
| Кількість Sim-карт | 2 |
| Кількість керованих виходів на платі ППК | 2 |
| Кількість дротових зон | 4 |
| Можливість розширення | Немає |
| Клавіатура | Опціонально |
| Інтерфейси | RS485, USB |
| Блок живлення | Вбудований |
| Живлення | AC 220 В |
| Резервне живлення | 12 В / 2.2 A/г |
| Підключення | Дротове |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал корпусу | ABS Пластик |
| Розміри | 281 / 226 / 85 мм |
| Вага | 900 г |
| Гарантія | 36 місяців |
Опис товару ППКП Оріон-4І.3.2 mini Tiras
Управління
Продуманий алгоритм управління охоронною сигналізацією з використанням до 8 груп, до 16 кодів доступу та широкий набір ідентифікаторів доступу: клавіатури, ключі Touch memory, радіобрелоки "Оріон-РК", роблять щоденну експлуатацію системи простою та інтуїтивно зрозумілою.
Програмування
Простота експлуатації забезпечується не тільки для кінцевого користувача, але й для інсталятора охоронної системи: можливість програмування та конфігурації роботи приладу з клавіатури, за допомогою спеціального сервісного ПЗ «oLoader».
Особливості
Можливості ППКО «Оріон-4І.3.2» не обмежуються охоронними функціями. ППКО «Оріон-4І.3.2» підтримує параметричні шлейфи сигналізації для підключення, наприклад, пожежних сповіщувачів, функції управління автоматикою (електрозамки, освітлення, тощо) та контролю несення служби (КНС).