Вогнегасник порошковий ОП-100 (з) Пожтехніка
| Бренд | Пожтехніка |
| Тип пристрою | Вогнегасник |
| Клас пожежогасіння | A, B, C |
| Максимальна площа гасіння | 200 кв.м |
| Виліт | 6 м |
| Вогнегасна здатність | 10A / 233В-2 |
| Термін роботи | 10 років |
| Тип вогнегасника | Порошковий |
| Місткість корпусу | 110 л |
| Маса вогнегасної речовини | 100 кг |
| Робочий тиск в корпусі вогнегасника | 1.6 МПа |
| Застосування | Для офісу,Для промислових підприємств |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Червоний |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | Ø 630 / 1170 мм |
| Вага | 167 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Україна |
Опис товару Вогнегасник порошковий ОП-100 (з) Пожтехніка
Вогнегасник порошковий ОП-100 (з) від Пожтехніка переносний засіб гасіння пожеж закачного типу. Він дозволяє допомогти порятунку життя і здоров'я людей в надзвичайних ситуаціях, ліквідувати невеликі ділянки пожежі, а також запобігти псуванню цінного майна від вогню.
Застосування
Призначений для гасіння загоряння твердих, рідких та газоподібних речовин (класу А, В, С), а також можливе застосування для гасіння електроустановок, що знаходяться під напругою до 1000 В. Використовується на АЗС, нафто- та бензосховищах та інших місцях із підвищеним ризиком займання. Модель ОП-100 є оптимальним рішенням, що дозволяє контролювати вогнище спалаху до приїзду пожежної команди та забезпечити безпеку шляхів евакуації. Внаслідок високої летючості та малого розміру часток гасячого складу порошкові моделі не рекомендується застосовувати в приміщеннях і складах з цінним майном, музеях, бібліотеках, серверних і офісах.
Ключові властивості
* Вогнегасник порошковий загального призначення дозволяє швидко та ефективно гасити широкий клас пожеж - А, В, С.
* Характерною особливістю моделі є можливість багаторазової перезарядки балона.
* Максимальна площа гасіння – до 200 м. кв.
* Робочий тиск – 1.6 мПа або 16 бар.
* Довжина викиду струменя – не менше 6 метрів.
* Термін експлуатації – 10 років. Проведення перевірки – 1 раз на рік.