Сповіщувач тепловий точковий Артон Art‐HP1
| Бренд | Артон |
| Тип пристрою | Сповіщувач пожежний |
| Тип сенсора | Температурний |
| Спосіб підключення до ППК | Дводротовий ШПС |
| Тип сповіщувача | Тепловий,Точковий |
| Живлення | 12 - 30 В |
| Струм споживання | 0.1 мА, 20 мА |
| Світлова індикація | Черговий режим, режим «Пожежа» |
| Підключення | 2-дротове |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | До 93% |
| Розміри | 100 / 52 мм |
| Вага | 130 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Сповіщувач тепловий точковий Артон Art‐HP1
Сповіщувач пожежний тепловий точковий Артон Art‐HP1 призначений для виявлення загоряннь у закритих приміщеннях різних споруд, що супроводжується підвищенням або швидким зростанням температури, і для передачі сигналу "Пожежна тривога" на ППКП. Відповідає вимогам ДСТУ EN54-5.
Застосування
Сповіщувач використовується у житлових, комерційних та промислових об'єктах, забезпечуючи своєчасне реагування на небезпечні ситуації та підвищуючи рівень безпеки.
Ключові властивості
* Розрахований на безперервну цілодобову роботу з ППКП через дводротовий шлейф пожежної сигналізації зі зміною полярності з номінальною напругою живлення шлейфу 12 В або 24 В.
* Висока стійкість до помилкових спрацювань.
* Спосіб формування вихідного сигналу – безконтактний.
* Оптична індикація чергового режиму і режиму «Пожежа».
* Широкий діапазон напруги живлення від 12 В до 30 В.
* Можливість монтажу як на стелі, так і на стіні. Наявність декоративних кілець для монтажу на підвісних стелях – слід придбати окремо.