Покажчик світловий Артон Люкс ПС‐12/24‐01‐21 «Аварійне освітлення»
| Бренд | Артон |
| Тип пристрою | Покажчик світловий |
| Живлення | 12 / 24 В |
| Струм споживання | 18 мА |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP20C |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 350 / 104 / 45 мм |
| Вага | 330 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Покажчик світловий Артон Люкс ПС‐12/24‐01‐21 «Аварійне освітлення»
Покажчик світловий шляхів евакуації Артон Люкс ПС‐12/24‐01‐21 з написом «Аварійне освітлення». Номінальна напруга 12/24 В, споживаний струм 18 мА. Підходить для внутрішнього встановлення.
Застосування
Покажчики шляхів евакуації типу «ПС», призначені для позначення евакуаційних виходів в системах оповіщення та управління евакуацією людей під час пожежі.
Ключові властивості
* Номінальна напруга живлення 12 В або 24 В та діапазон напруги живлення 9–15 В або 18-30 В покажчика вибираються перестановкою відповідних перемичок XS1 та XS2 під час монтажу споживачем.
* Покажчик характеризується низьким рівнем споживання: споживаний струм 18 мА, споживана потужність 0.22 Вт.
* Призначений для внутрішнього встановлення. Габаритні розміри складають 350 / 104 / 45 мм, розміри інформаційного поля з написом 290 / 100 мм.