Генератор дизельний 40 кВт Kraft KRF-40KW/DA
| Бренд | Kraft |
| Тип пристрою | Генератор дизельний |
| Номінальна потужність | 40 кВт |
| Максимальна потужність | 50 кВА |
| Тип палива | Дизель |
| Фаза | 3/3 |
| Вихідна напруга | 400 В |
| Номінальна частота | 50 Гц |
| Коефіцієнт потужності | COSφ: 0.885 |
| Тип запуску | Автозапуск,Електричний |
| Альтернатор | Модель BS224D |
| Регулятор напруги | ±1% |
| Клас ізоляції | H |
| Тип двигуна | Чотирицилиндровий чотиритактний з безпосереднім впорскуванням та турбонаддувом |
| Модель двигуна | YANGDONG Y4105ZLD |
| Об'єм двигуна | 4100 см.куб. |
| Об'єм паливного баку | 205 л |
| Показник рівня палива | Електронний |
| Максимальні витрати пального | 9.4 л/год |
| Об'єм мастила в картері | 13 л |
| Діаметр та хід поршня | 105/118 мм |
| Охолодження | Водяне |
| Розміри | 2300 / 1000 / 1300 мм |
| Вага | 1100 |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Генератор дизельний 40 кВт Kraft KRF-40KW/DA
Генератор дизельний трифазний Kraft KRF-40KW/DA з номінальною потужністю 40 кВт / максимальною потужність 50 кВА, вихідна напруга 400 В. Тип запуску: електричний / автозапуск. Чотирициліндровий чотиритактний двигун із безпосереднім впорскуванням із турбонаддувом, об'ємом 4100 см.куб. Об'єм паливного баку 205 л. Об'єм мастила в картері 13 л. Витрати палива 9.4 л/год.
Дизельний генератор – що це таке
Генератор призначений для автономного резервного живлення підключеного електрообладнання, наприклад, під час відсутності централізованого електропостачання – побутової та промислової техніки, комп'ютерів, сільскогосподарського обладнання, електроінструментів, освітлення, іншого устаткування.
Складається конструктивно з двох основних частин: альтернатора (або власне генератора), який виробляє електроенергію, та двигуна, який приводить у дію альтернатор. Тип палива для роботи генератора – дизель.
Дизельні генератори характеризуються більшою потужністю та більш економічними витратами пального (порівняно з бензиновими генераторами).
Застосування
Залежно від потужності генератор може застосовуватися для забезпечення електроенергією електроприладів як у заміських будинках, так і в офісних приміщеннях, торгових центрах, готельних комплексах, або на промислових об'єктах чи об'єктах критичної інфраструктури, медичних закладах, готелях тощо.
Завдяки великій потужності дизельний генератор зручно використовувати у місцях, де відсутні лінії електропередач, але є потреба в електроживленні, наприклад, на будівельних майданчиках, СТО, для організації культурних чи спортивних заходів, в суднобудуванні.
Зокрема, генератор потужністю 40 кВт підійде для живлення АЗС, техніки та обладнання будівельних майданчиків, кафе, ресторанів та готелів, забезпечення інфрастуктури котеджних містечок, виробничих цехів тощо.
Ключові властивості та