Комплект резервного живлення Sako: гібридний інвертор 11kW SUNPOLO-11K 48V+150A MPPT S2 та 2 акумуляторні батареї 100Аг 51.2В 5120Втг Li-Wall series LiFePo4
| Бренд | Sako |
| Тип пристрою | Комплект резервного живлення |
| Тип інвертора | On-grid/Off-grid |
| Кількість фаз | 1 |
| Потужність | 11 кВт |
| Максимальна потужність | 22 кВт |
| MPPT-контролер | Так |
| Інтерфейси | RS232, RS485, USB, Локальний WiFi, Сухі контакти |
| Вхідна напруга | 90-280 В |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| ККД | 96 % |
| Режим підмішування | Так |
| Струм заряду | 150 А |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |
| Індикація | LCD-дисплей |
| Тип акумулятора | LiFePo4 |
| Напруга акумуляторної батареї | 48 В |
| Ємність акумулятора | 100 Ah |
| Максимальна енергоємність | 10240 Вт*год |
| Кількість циклів | > 5000 |
| Максимальний струм заряду | 50 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження, перегріву |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Монтаж | Настінний |
| Вага | 42.5 |
| Розміри | 538 / 372 / 177 мм |
Опис товару Комплект резервного живлення Sako: гібридний інвертор 11kW SUNPOLO-11K 48V+150A MPPT S2 та 2 акумуляторні батареї 100Аг 51.2В 5120Втг Li-Wall series LiFePo4
Комплект резервного живлення: гібридний інвертор 11kW SUNPOLO-11K 48V + 150A MPPT S і акумуляторна батарея 51.2В 5120Втг Sako SK-51.2V100Ah Li-Wall – це рішення призначене для житлових та комерційних об'єктів, таких як квартири, будинки, офіси, магазини та кафе. Воно забезпечує безперервне живлення основних побутових приладів та електрообладнання, а також надає можливість автономної роботи пристроїв: холодильник (60-120 годин), телевізор (60-204 годин), роутер (до 1228 годин), ноутбук та телефон (до 1540 циклів заряду), котел потужністю 100 Вт (до 55 годин).
До комплекту входять:
* Гібридний інвертор 11kW Sako SUNPOLO-11K 11KW/48V+150A MPPT S2.
* Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна 100Аг 51.2В 5120Втг Sako SK-51.2V100Ah Li-Wall series LiFePo4 настінний монтаж – 2 шт.
Застосування
Комплект резервного живлення відмінно підходить для створення резервної системи живлення у разі вимкнення електроенергії та для роботи як домашньої електростанції.
Інвертор підключається на виході акумуляторів або сонячних панелей і перетворює постійний струм (DC) на змінний (AC), а також підвищує напругу з 48 В до 220 В, завдяки чому до пристрою можна підключати та живити від нього побутові електроприлади та інструменти. Може живити всі види побутових або офісних приладів, включаючи котли та прилади з електродвигунами, наприклад, холодильники, кондиціонери тощо. Акумуляторна батарея дає змогу накопичувати енергію в батареях, а потім витрачати її пізніше, коли це більш економічно вигідно, наприклад у години пікових навантажень, або у випадках відключення чи перебоїв електропостачання. Найчастіше використовується як джерело резервного або безперебійного живлення. Завдяки великій потужності інвертора та ємності акумулятора, комплект надає високу автономність та енергетичну незалежність.
Гібридний однофазний інвертор Sako SUNPOLO-11K 11KW/48V+150A MPPT S2 з максимальною потужністю 11 кВт (максимальна короткочасна потужність 22 кВт), 2 вбудованих MPPT-контролери та зарядний пристрій. Має правильну синусоїду на виході 220 В. Діапазон вхідної напруги 90-280 В, від сонячних панелей 90-450 В. Максимальний струм заряду 150 А. Напруга акумуляторної системи 48 В. Підтримка підключення акумуляторних батарей типу AGM/GEL/LiFePo4/Li-ion. Вихідна напруга 220/230/240 В. Інтерфейси RS485, CAN, RS232 USB, сухі контакти, вбудований WiFi – для віддаленого моніторингу з мобільного застосунку. Можливість працювати без підключення акумуляторних батарей. Сенсорний LCD-дисплей. Може підключатися до генератора.
Можливе паралельне підключення до 6 інверторів у систему. Зверніть увагу: можливе паралельне підключення інверторів в систему лише даної моделі – Sako SUNPOLO-11K 11KW/48V+150A MPPT S2, з іншими вони не сумісні.
Ключові властивості та можливості
* Максимальна потужність інвертора становить 11 кВт, максимальна короткочасна потужність 22 кВт (протягом 5 секунд).