Комплект резервного живлення: гібридний інвертор 5kW Megarevo й акумуляторна батарея 200Аг 51.2В 10240Втг Must LiFePO4
| Бренд | Megarevo |
| Тип пристрою | Комплект резервного живлення |
| Тип інвертора | Off-grid |
| Кількість фаз | 1 |
| Потужність | 5 кВт |
| Максимальна потужність | 7.5 кВт |
| MPPT-контролер | Так |
| Інтерфейси | CAN, DRM, RS485, Сухі контакти |
| Вхідна напруга | 176-270 В |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| ККД | 96 % |
| Режим підмішування | Так |
| Струм заряду | 100 А |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |
| Індикація | LCD-дисплей |
| Тип акумулятора | LiFePo4 |
| Напруга акумуляторної батареї | 48 В |
| Ємність акумулятора | 200 Ah |
| Максимальна енергоємність | 10240 Вт*год |
| Кількість циклів | > 6000 |
| Максимальний струм заряду | 150 А |
| Максимальний струм розряду | 150 А |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження, перенапруги |
| Робоча температура | -25 °C ~ +60 °C, -5 °С ~ +35 °С |
| Монтаж | Настінний |
| Вага | 17 кг, 80 кг |
| Розміри | 455 / 447 / 200 мм, 686.5 / 442 / 250 мм |
Опис товару Комплект резервного живлення: гібридний інвертор 5kW Megarevo й акумуляторна батарея 200Аг 51.2В 10240Втг Must LiFePO4
Комплект резервного живлення: гібридний інвертор 5kW Off-Grid Megarevo і акумуляторна батарея 200Аг 51.2В 10240Втг Must LiFePO4 – це рішення призначене для житлових та комерційних об'єктів, таких як квартири, будинки, офіси, магазини та кафе. Воно забезпечує безперервне живлення основних побутових приладів та електрообладнання, а також надає можливість автономної роботи пристроїв: холодильник (до 341 години), телевізор (до 204 годин), роутер (до 3413 годин), ноутбук і телефон (до 409 циклів заряду), котел потужністю 100 Вт (до 102 годин).
До комплекту входять:
* Гібридний інвертор 5kW Off-Grid Megarevo 05KL1D.
* Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна 200Аг 51.2В 10240Втг Must LP16-48200 настінний монтаж.
Застосування
Комплект резервного живлення відмінно підходить для створення резервної системи живлення у разі вимкнення електроенергії та для роботи як домашньої електростанції.
Інвертор підключається на виході акумуляторів або сонячних панелей і перетворює постійний струм (DC) на змінний (AC), а також підвищує напругу з 48 В до 220 В, завдяки чому до пристрою можна підключати та живити від нього побутові електроприлади та інструменти. Може живити всі види побутових або офісних приладів, включаючи котли та прилади з електродвигунами, наприклад, холодильники, кондиціонери тощо. Акумуляторна батарея дає змогу накопичувати енергію в батареях, а потім витрачати її пізніше, коли це більш економічно вигідно, наприклад у години пікових навантажень, або у випадках відключення чи перебоїв електропостачання. Найчастіше використовується як джерело резервного або безперебійного живлення. Завдяки великій потужності інвертора та ємності акумулятора, комплект надає високу автономність та енергетичну незалежність.
Однофазний гібридний інвертор Off-Grid Megarevo 05KL1D з номінальною потужністю 5 кВт (максимальна короткочасна потужність 7.5 кВт), з вбудованим MPPT-контролером та з вбудованим зарядним пристроєм. Діапазон напруги від сонячних панелей 100-440 В, максимальна вихідна потужність сонячних панелей 7.5 кВт. Напруга акумуляторної батареї 48 В, підтримка заряду акумуляторних батарей типу AGM/GEL/LiFePO4/Li-ion, максимальний струм заряду 100 А / розряду 100 А. Вихідна напруга 230 В, ККД 96 %. WiFi-адаптер у комплекті – для моніторингу з мобільного застосунку. Може підключатися до генератора. Можливість паралельного підключення у систему максимально 6 інверторів.
Ключові властивості та можливості
* Номінальна потужність інвертора становить 5 кВт, максимальна короткочасна потужність 7.5 кВт. Можливість витримати короткочасне підвищення номінальної потужності надає змогу живити пристрої, у яких в момент підключення спостерігається різкий стрибок електричного струму.
* Інвертор однофазний, тобто подає на виході електроенергію напругою 230 В, що підходить для більшості побутових приладів.