Газосигналізатор побутовий Теміо ВАРТА 2-03Б для виявлення метану та оксиду вуглецю (чадного газу) без можливості керування зовнішніми виконавчими пристроями
| Бренд | Теміо |
| Тип пристрою | Газосигналізатор |
| Тип газосигналізатора | Побутовий |
| Виявлення газів | Метан,Оксид вуглецю (чадний газ) |
| Поріг спрацювання | Метан: 1 % об. (20% НМЗ), Чадний газ: 0.005% об. (50 ppm) |
| Максимальна гучність | 85 дБ |
| Живлення | AC 140-275 В |
| Потужність споживання | 5.5 ВА |
| Клас захисту | IP32 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 125 / 120 / 55 мм |
| Вага | 0.5 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Україна |
Опис товару Газосигналізатор побутовий Теміо ВАРТА 2-03Б для виявлення метану та оксиду вуглецю (чадного газу) без можливості керування зовнішніми виконавчими пристроями
Газосигналізатор побутовий Теміо ВАРТА 2-03Б для безперервного автоматичного контролю концентрацій метану та оксиду вуглецю (чадного газу) у повітрі, без можливості керування зовнішніми виконавчими пристроями. Номінальний поріг спрацювання для метану: 1 % об. (20% НМЗ), для оксиду вуглецю: 0.005 % об. (50 ppm). Номінальна напруга живлення 220 В.
Застосування
Газосигналізатор ВАРТА 2-03Б використовується для виявлення довибухонебезпечних концентрацій метану та небезпечних концентрацій оксиду вуглецю (чадного газу) в повітрі. Він призначений для застосування в побутових умовах. Цей прилад підходить для будь-яких закритих приміщень, де є ризик витоку чадного газу та недостатня вентиляція. Може використовуватися в житлових приміщеннях (квартирах, приватних будинках, дачах), готелях, хостелах, гуртожитках, закладах громадського харчування, школах, дитячих садках, лікарнях, котельнях, гаражах і стоянках, підвалах і підсобних приміщеннях, складських і промислових приміщеннях. Також може бути ефективним в установках, де необхідно постійно контролювати рівень газу, таких як котельні, газові каміни, підвальні приміщення, а також в інших місцях, де використовується газове обладнання.
Ключові властивості та можливості
* Газосигналізатор здійснює постійний моніторинг рівня концентрації метану та оксиду вуглецю (чадного газу) в повітрі, сигналізуючи про перевищення допустимих значень.
* Світлова та звукова сигналізація. При досягненні граничної концентрації газу вмикається звуковий сигнал з рівнем звукового тиску не менше 85 дБ, а також світлова індикація для своєчасного сповіщення про небезпеку.
* Газосигналізатор має два режими роботи:
* ЧЕРГУВАННЯ – постійний контроль рівня газу;
* ТРИВОГА – увімкнення тривожної сигналізації при перевищенні встановлених порогових концентрацій газу.
* Номінальний поріг спрацьовування для метану: 1 % об. (20% НМЗ – нижня межа займистості), для чадного газу: 0.005 % об. (50 ppm).
* Час спрацьовування сигналізації: не більше 60 секунд при перевищенні концентрацій метану, не більше 180 секунд при перевищенні чадного газу.
* Час самотестування газосигналізатора: не більше 60 секунд.
* Діапазон напруги живлення 140-275 В. Потужність споживання не більше 5.5 ВА.
* Ступінь захисту оболонки від зовнішніх впливів за ДСТУ EN 60529 – IР Х2С (відповідає IР32).
* Може працювати в температурному діапазоні від -20°C до +60°C, що забезпечує ефективність у різних кліматичних умовах.
* Стійкий до впливу електростатичних розрядів за ДСТУ IEC 61000-4-2.
* Середнє напрацювання на відмову – не менше 30000 годин, середній термін служби пристрою складає не менше 10 років.