Датчик пропану / бутану промисловий іскробезпечний Теміо ДП-4і для блоку керування ВАРТА 1-03і
| Бренд | Теміо |
| Тип пристрою | Датчик витоку газу |
| Тип газосигналізатора | Промисловий |
| Виявлення газів | Пропан/бутан |
| Поріг спрацювання | Метан: 1 % об. (20% НМЗ) |
| Живлення | DC 12 В |
| Потужність споживання | 0.5 Вт |
| Особливості | Вибухозахищений |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 124 / 127 / 51 мм |
| Вага | 0.8 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Україна |
Опис товару Датчик пропану / бутану промисловий іскробезпечний Теміо ДП-4і для блоку керування ВАРТА 1-03і
Датчик (давач) пропану/бутану; промисловий іскробезпечний Теміо ДП-4і для безперервного автоматичного контролю концентрацій пропану/бутану;у повітрі, що дозволяє вчасно виявити небезпечні рівні газу. Підключається до блоку керування сигналізатора Теміо ВАРТА 1-03і. Два пороги спрацьовування сигналізації – попереджувальна та тривожна: 0.2% об. (поріг 1), 0.4% об. (поріг 2). Номінальна напруга живлення 12 В. Маркування вибухозахищеності II 2G Ex ib ІІВ Т4 Gb.
Застосування
Промисловий датчик ДП-4і використовується для виявлення довибухонебезпечних концентрацій пропану/бутану; в повітрі. Він є складовою промислового сигналізатора, працює разом із блоком керування та призначений для використання в промислових і громадських об’єктах, таких як газові котельні, компресорні станції, виробничі підприємства та інші місця, де необхідний постійний контроль загазованості повітря. Може встановлюватися у вибухонебезпечному середовищі.
Ключові властивості та можливості
* Датчик для виявлення концентрації в повітрі пропану/бутану, підключається до блоку керування сигналізатора ВАРТА 1-03і.
* Датчик вибухозахищений, з маркуванням II 2G Ex ib ІІВ Т4 Gb, параметри iскробезпечних електричних кіл: Uі = 12.6 В, Iі = 490 мА, Рі = 1.6 Вт, Lі = 25 мкГн, Сі = 0.55 мкФ.
* Вибухозахист забезпечується видом вибухозахисту «вибухонепроникна оболонка» (d) та «іскробезпечне електричне коло» (i). Електричні частини пристрою розміщені в вибухонепроникній оболонці, яка має високу ступінь механічної міцності згідно ДСТУ EN 60079-0, витримує тиск вибуху і виключає його передавання в оточуюче вибухонебезпечне середовище.
* Два рівні порогів спрацювання сигналізації – попереджувальна (поріг 1) 0.2 % об. і тривожна (поріг 2) 0.4 % об.
* Номінальна напруга живлення 12 В, потужність споживання 0.5 Вт.
* Ступінь захисту корпусу за ДСТУ EN 60529 IP65.
* Може працювати в температурному діапазоні від -30°C до +60°C, що забезпечує ефективність у різних умовах середовища.
* Робоче положення давача температури вертикальне, вимірювальною голівкою вниз.
* Середнє напрацювання на відмову – не менше 60000 годин, середній термін служби пристрою складає не менше 10 років.