Релейний виконавчий модуль ліфтового контролера U-Prox RM
| Бренд | ITV |
| Тип пристрою | Контролер |
| Інтерфейси виходу | 8 релейних NC/NO 5А 30В DC 240В AC |
| Інтерфейси входу | 8 входів з контролем по току, 1 вхід розблокування реле, тампер, порт RS485 |
| Тип контролера | Ліфтовий |
| Інтерфейси зв'язку | RS485 |
| Живлення | 10.5-15 В |
| Робоча температура | 0 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 112 / 88 / 20 мм |
| Вага | 100 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Релейний виконавчий модуль ліфтового контролера U-Prox RM
Релейний модуль ліфтового контролера U-Prox RM – універсальний пристрій для забезпечення надійного управління доступом, контролю подій та моніторингу стану систем безпеки. Пристрій призначений для розширення кількості реле та виходів для контролерів системи контролю доступу (зокрема ліфтового контролера U-Prox IC E).
Застосування
Застосовується для розширення функціональності системи контролю доступу та моніторингу безпеки. Він забезпечує контроль і керування дверима, доступом до зон або іншими пристроями, що підключаються до системи безпеки. Модуль підтримує дистанційне керування та інтеграцію з іншими компонентами системи через інтерфейс RS485.
Ключові властивості
* Інтерфейси вводу та виходу: 8 входів із контролем по струму та 8 релейних виходів NC/NO 5А 30В DC 240В AC, що дозволяють підключати та керувати різними пристроями безпеки.
* Модуль підтримує дистанційне керування та інтеграцію з іншими компонентами системи через інтерфейс RS485.
* Тампер (TMP) забезпечує захист корпусу від несанкціонованого відкриття або втручання, сповіщаючи про порушення.
* Легка настройка та інтеграція з системою через U-Prox IC E, що значно спрощує процес встановлення.
* Працює при напрузі живлення 10.5-15 В із максимальним струмом до 250 мА.
* Розміри модуля 112 / 88 / 20 мм та вага лише 100 г дозволяють легко інтегрувати його в систему безпеки будь-якої складності.