Автономний інвертор для сонячних панелей 250VA/200W Victron Energy Sun Inverter 12/250-15
| Бренд | Victron Energy |
| Тип пристрою | Інвертор |
| Тип інвертора | Off-grid |
| Потужність | 250 ВА / 200 Вт |
| Максимальна потужність | 400 Вт |
| Потужність сонячних панелей | 375 Вт |
| Кількість фаз | 1 |
| ККД | 87 % |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна частота | 50/60 Гц ± 0.1 % |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Напруга акумуляторної батареї | 9.2-17 В |
| Напруга від сонячних панелей | 25 В |
| Підтримка мобільного застосунку | VictronConnect |
| Інтерфейси | Bluetooth, VE.Direct |
| Застосування | Для дачі,Для ноутбуків,Для освітлення,Для сонячних панелей,Для телевізора |
| Особливості | З зарядним пристроєм,Режим ДБЖ |
| Монтаж | Настінний |
| Клас захисту | IP21 |
| Колір | Блакитний |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 86 х 165 х 260 |
| Вага | 2.4 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Нідерланди |
Опис товару Автономний інвертор для сонячних панелей 250VA/200W Victron Energy Sun Inverter 12/250-15
Автономний однофазний інвертор Victron Sun Inverter 12/250-15 з номінальною потужністю 250 ВА/200 Вт (максимальна короткочасна потужність 400 Вт), з вбудованим сонячним зарядним пристроєм ШІМ. Максимальна напруга сонячних панелей 25 В, струм 15 А, максимальна потужність сонячних панелей 375 Вт. Напруга акумуляторної батареї 9.2-17 В. Вихідна напруга 230 В, ККД 87%. Підтримує керування з мобільного застосунку VictronConnect через Bluetooth.
Застосування
Інвертор підключається на виході акумуляторів або сонячних панелей і перетворює постійний струм (DC) на змінний (AC), а також підвищує напругу з 12 В до 220 В, завдяки чому до пристрою можна підключати і живити від нього побутові електроприлади та інструменти.
Підбираючи інвертор, майте на увазі, що його номінальна потужність має бути вищою за передбачуване навантаження щонайменше на 30 %.
Ключові властивості та можливості
* Номінальна потужність інвертора становить 250 ВА/200 Вт, максимальна короткочасна потужність 400 Вт. Можливість витримати короткочасне підвищення номінальної потужності надає змогу живити пристрої, у яких в момент підключення спостерігається різкий стрибок електричного струму.
* Інвертор однофазний, тобто подає на виході електроенергію напругою 230 В, що підходить для більшості побутових приладів. Коефіцієнт корисної дії: 87%.
* Вихідний сигнал – чиста (або правильна) синусоїда, придатна майже для всіх електронних пристроїв та побутової техніки.
* Вбудований сонячний зарядний пристрій ШІМ.
* Номінальна напруга акумуляторної батареї – 12 В, діапазон напруги 9.2-17 В.
* Підключення сонячної панелі: максимальна напруга 25 В, максимальний струм 15 А, максимальна потужність 375 Вт.
* Світлова індикація роботи пристрою.
* Завдяки вбудованому Bluetooth інвертор може віддалено керуватися із застосунку VictronConnect на мобільному пристрої.
* Комунікаційні інтерфейси: Bluetooth, VE.Direct.
* Захист від перевантаження, перегріву, короткого замикання, занадто високої чи занадто низької напруги акумуляторної батареї.
* Настінний монтаж.