Інвертор 500VA/430W Victron Energy MultiPlus 12/500/20-16
| Бренд | Victron Energy |
| Тип пристрою | Інвертор |
| Потужність | 500 ВА / 430 Вт |
| Максимальна потужність | 400 Вт |
| Кількість фаз | 1 |
| ККД | 90 % |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна частота | 50 Гц ± 0.1 % |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Вхідна напруга | 187-265 В |
| Напруга акумуляторної батареї | 9.5-17 В |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 20 мс |
| Струм заряду | 220 А |
| Вхідна частота | 45-65 Гц |
| Інтерфейси | VE.Can |
| Застосування | Для ноутбуків,Для освітлення,Для телевізора |
| Особливості | З зарядним пристроєм,Режим ДБЖ |
| Монтаж | Настінний |
| Клас захисту | IP21 |
| Колір | Блакитний |
| Робоча температура | -40 °C ~ +65 °C |
| Розміри | 311 / 182 / 100 мм |
| Вага | 4.4 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Нідерланди |
Опис товару Інвертор 500VA/430W Victron Energy MultiPlus 12/500/20-16
Інвертор з функцією ДБЖ Victron Energy MultiPlus 12/500/20-16 з потужністю 500 ВА/430 Вт, з вбудованим зарядним пристроєм (струм заряду 20 А) та правильною синусоїдою на виході. Номінальна напруга зовнішньої акумуляторної батареї 12 В. Вхідна напруга 187-265 В, номінальна вихідна напруга 230 В. ККД 90%.
Можливість підключення до 6 інверторів у паралель або 3 інверторів для налаштування 3-фазного виходу.
Застосування
Інвертор підключається на виході акумуляторів і перетворює постійний струм (DC) на змінний (AC), а також підвищує напругу з 12 В до 220 В, завдяки чому до пристрою можна підключати і живити від нього побутові електроприлади та інструменти.
Інвертори з чистою синусоїдою та вбудованим зарядним пристроєм відмінно підходять для створення резервної системи живлення у разі вимкнення електроенергії і для роботи у якості домашньої електростанції.
Підбираючи інвертор, майте на увазі, що його номінальна потужність має бути вищою за передбачуване навантаження щонайменше на 30 %.
Ключові властивості та можливості
* Вихідна потужність інвертора становить 500 ВА/430 Вт. Коефіцієнт корисної дії 90 %.
* Інвертор однофазний, тобто подає на виході електроенергію напругою 230 В, що підходить для більшості побутових приладів.
* Вихідний сигнал – чиста (або правильна) синусоїда, придатна майже для всіх електронних пристроїв та побутової техніки.
* Вбудований чотириступеневий інтелектуальний зарядний пристрій зі струмом заряду 20 А.
* Номінальна напруга зовнішньої акумуляторної батареї 12 В, діапазон напруги 9.5-17 В. Швидкий час перемикання на роботу від акумуляторної батареї – 20 мс.
* До шести пристроїв MultiPlus можна підключати паралельно для досягнення більшої вихідної потужності. Крім паралельного з'єднання, три підключені інвертори можна налаштувати на трифазний вихід.
* За допомогою панелі керування можна встановити максимальний струм підключеного генератора або живлення від мережі. Після цього MultiPlus буде враховувати інші навантаження змінного струму і використовувати все, що є зайвим, для заряджання, таким чином запобігаючи перевантаженню генератора або мережевого джерела живлення.
* Режим пошуку (очікування). Коли режим очікування увімкнено, енергоспоживання в режимі холостого ходу знижується приблизно на 70 %. У цьому режимі пристрій вимикається за відсутності навантаження або при дуже низькому навантаженні і вмикається кожні дві секунди на короткий проміжок часу. Якщо вихідний струм перевищує встановлений рівень, інвертор продовжить роботу. Якщо ні, інвертор знову вимкнеться.
* Захист: від перевантаження, короткого замикання та перегріву, занадто високої чи занадто низької напруги акумуляторної батареї.