Розумний замок біометричний автономний Akubela SL50 Wi-Fi з домофоном, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare
| Бренд | Akubela |
| Тип пристрою | Замок біометричний |
| Дисплей / роздільна здатність | 4" / 800x480 |
| Пам'ять користувачів | 250 |
| Стандарт бездротового зв’язку | WiFi 2.4GHz |
| Тип замка | Smart замок |
| Відімкнення | Відбиток пальця,Застосунок,Карта,Ключ,Код |
| Сканер відбитка пальця | Так |
| Підтримка мобільного застосунку | BelaHome |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Wi-Fi | Так |
| Інтерфейси | microUSB |
| Тип дверей | Алюмінієві,Дерев'яні,Металеві,Пластикові,Скляні |
| Живлення | Акумуляторна батарея 5000 мА·год |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP52 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -25 °C ~ +70 °C |
| Розміри | Передня панель 418.6 / 75 / 56 мм, задня панель 421.6 / 81.2 / 72.9 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Розумний замок біометричний автономний Akubela SL50 Wi-Fi з домофоном, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare
Akubela SL50 – біометричний автономний розумний Wi-Fi замок із вбудованим відеодомофоном, камерою спостереження та підтримкою системи розумного будинку. Кілька способів розблокування: відбиток пальця, пароль, карта Mifare-1, мобільний застосунок BelaHome, механічний ключ, також підтримує подвійну автентифікацію. Підтримка до 250 користувачів. Виявляє підозрілу активність та надсилає скріншоти власнику. Працює через мобільний застосунок BelaHome та інтегрується з іншими пристроями екосистеми Akubela.
Застосування
Akubela SL50 призначений для комплексного контролю доступу у приватних будинках, квартирах, офісах, апартаментах та котеджах. Підходить для вхідних дверей завдяки об’єднанню функцій смарт-замка, відеодомофона і камери спостереження в одному пристрої. Може бути частиною системи автоматизації житла через інтеграцію з пристроями Akubela HyPanel, Akuvox та іншими брендами.
Ключові властивості та можливості
* Підключення до мережі Wi-Fi 2.4 ГГц для роботи з хмарними сервісами та мобільним застосунком.
* Розблокування замка за допомогою: відбитка пальця, пароля, RFID-карти Mifare-1, мобільного застосунку BelaHome (Android та iOS), механічного ключа, панелей керування розумним будинком серії HyPanel (у разі підключення).
* Функція подвійної верифікації (наприклад, відбиток пальця + пароль).
* Підтримка до 250 користувацьких комбінацій (відбитки пальців, паролі, картки тощо).
* Функція тимчасових паролів для безпечного гостевого доступу.
* Вбудована відеокамера з ширококутним об'єктивом, інфрачервоним підсвічуванням і роздільною здатністю 2 Мп.
* 4-дюймовий HD-дисплей (480*800).
* Інтелектуальне виявлення руху з надсиланням сповіщень про підозрілу активність (затримка біля дверей, спроба злому).
* Автоматичний скриншот та push-сповіщення при натисканні кнопки дзвінка або виявленні руху.
* Аудіо/відеозв’язок через BelaHome App: можна бачити, чути й розмовляти з відвідувачами та відчиняти двері дистанційно.
* Повністю автоматичний замок із функцією автоматичного розблокування та замкнення.
* Сигнали тривоги: спроба злому, несанкціонований доступ, зниження заряду акумулятора, тривале перебування сторонніх осіб.
* Живлення від акумулятора ємністю 5000 мА·год (приблизно 6 місяців автономної роботи при 10 відімкненнях на день).
* Екстрене живлення через microUSB 5V/1A.
* Циліндр замка класу захисту C, врізна частина – стандарт 6068.