Комплект резервного живлення 1500W 2400Wh: високочастотний інвертор Kraft KRF-SAVR1500VA/1.5kW-24V + 2 акумуляторні батареї Trinix TGL12V100Ah/20Hr GEL
| Бренд | Kraft,Trinix |
| Тип пристрою | Комплект резервного живлення |
| Кількість фаз | 1 |
| Потужність | 1500 ВА / 1500 Вт |
| Потужність пікова (короткочасна) | 3000 ВА |
| Вхідна напруга | 170-270 В |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна частота | 50 Гц |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| ККД | 93 % |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 20 А |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |
| Кількість розеток | 2 Schuko |
| Індикація | LCD-дисплей |
| Застосування ДБЖ | Котли |
| Тип акумулятора | GEL |
| Акумулятор | Зовнішній |
| Напруга акумуляторної батареї | 24 В |
| Ємність акумулятора | 100 Ah (2 шт.) |
| Тип захисту | Від перевантаження, перегріву, короткого замикання, перенапруги |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Вага | 3.85 |
| Розміри | 317 / 230 / 105 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Комплект резервного живлення 1500W 2400Wh: високочастотний інвертор Kraft KRF-SAVR1500VA/1.5kW-24V + 2 акумуляторні батареї Trinix TGL12V100Ah/20Hr GEL
Комплект резервного живлення 1.5кВт 2400Вт·год: високочастотний інвертор 1.5кВт Kraft KRF-SAVR1500VA/1.5kW-24V + 2 акумуляторні батареї 12В 100А·год Trinix TGL12V100Ah/20Hr GEL – чудово підійде для забезпечення безперебійного живлення котлів, комп’ютерної техніки, систем відеонагляду та інших пристроїв і обладнання.
До комплекту входять:
* Інвертор високочастотний 1.5кВт Kraft KRF-SAVR1500VA/1.5kW-24V з правильною синусоїдою під зовнішній акумулятор.
* Акумуляторна батарея гелева 12В 100А·год Trinix TGL12V100Ah/20Hr GEL – 2 шт.
* Акумуляторний балансир Trinix TBL-24 для вирівнювання заряду двох послідовно з’єднаних 12В акумуляторних батарей.
* Перемичка M8 довжиною 30 см для з’єднання акумуляторних батарей.
Застосування
Цей комплект резервного живлення оптимально підходить для забезпечення стабільної роботи побутових та офісних пристроїв під час відключень електроенергії. Завдяки інвертору із функцією ДБЖ комплект може живити комп’ютери, роутери, освітлення, системи відеоспостереження чи насосне обладнання. Акумуляторна батарея забезпечує тривалий час автономної роботи та високу надійність навіть у складних умовах експлуатації.
Інвертор Kraft KRF-SAVR1500VA/1.5kW-24V
Високочастотний однофазний інвертор Kraft KRF-SAVR1500VA/1.5kW-24V з максимальною потужністю 1500 ВА / 1500 Вт (максимальна короткочасна потужність 3000 ВА), вбудований зарядний пристрій. Має правильну синусоїду на виході 220 В. Діапазон вхідної напруги 170-270 В. Напруга акумуляторної системи 24 В, максимальний струм заряду 20 А, підтримка заряду акумуляторних батарей типу AGM/GEL/LiFePO4. Вихідна напруга 220 В ±5%. 2 розетки для підключення навантаження. Має наскрізний нуль.
Ключові властивості та можливості
* Номінальна потужність інвертора становить 1500 ВА / 1500 Вт, максимальна короткочасна потужність 3000 ВА. Можливість витримати короткочасне підвищення номінальної потужності надає змогу живити пристрої, у яких в момент підключення спостерігається різкий стрибок електричного струму.
* Інвертор однофазний, тобто подає на виході електроенергію напругою 220 В ± 5 %, що підходить для більшості побутових приладів. Коефіцієнт корисної дії – 93 %.
* Вихідний сигнал – чиста (або правильна) синусоїда, придатна майже для всіх електронних пристроїв та побутової техніки.
* Напруга акумуляторної системи 24 В. Підтримка підключення зовнішніх акумуляторних батарей, які слід придбати окремо. Здатність працювати з акумуляторними батареями різного типу – AGM/GEL/LiFePO4. Швидкий час перемикання на роботу від акумуляторної батареї – 10 мс.
* Вбудований зарядний пристрій з максимальним струмом заряду акумуляторних батарей 20 А.
* Може підключатися до генератора.
* РК-дисплей для відображення роботи пристрою та налаштувань параметрів.
* Функція холодного пуску дає змогу автоматично увімкнутися приладу і працювати від акумуляторної батареї незалежно від стану вхідної мережі або її відсутності.
* Захист від: перерозряду, перевантаження, короткого замикання.
Акумуляторна батарея Trinix TGL12V100Ah/20Hr GEL
Акумуляторна батарея Trinix TGL12V100Ah/20Hr GEL ємністю 100 А·год, з вихідною напругою 12 В, тип – гелева (GEL).