Комплект резервного живлення 6.2kW 10.24kWh: автономний інвертор Sako SUNON IV 6.2KW/48V і акумуляторна батарея 51.2В Voltsmile W1 Classic
| Бренд | Sako |
| Тип пристрою | Комплект резервного живлення |
| Тип інвертора | Off-grid |
| Кількість фаз | 1 |
| Потужність | 6.2 кВт |
| Максимальна потужність | 12.4 кВА |
| MPPT-контролер | Так |
| Інтерфейси | RS232, RS485, USB, Локальний WiFi, Сухі контакти |
| Вхідна напруга | 90-280 В |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| ККД | 93 % |
| Режим підмішування | Так |
| Струм заряду | 120 А |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |
| Тип акумулятора | LiFePo4 |
| Напруга акумуляторної батареї | 48 В, 51.2 В |
| Ємність акумулятора | 200 Ah |
| Максимальна енергоємність | 10240 Вт*год |
| Кількість циклів | 6000 |
| Максимальний струм заряду | 100 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Серія | W |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження, перегріву |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Монтаж | Настінний |
| Вага | 13 кг, 90 кг |
| Розміри | 481 / 300 / 130 мм, 888 / 518 / 150 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Комплект резервного живлення 6.2kW 10.24kWh: автономний інвертор Sako SUNON IV 6.2KW/48V і акумуляторна батарея 51.2В Voltsmile W1 Classic
Комплект резервного живлення 6.2kW 10.24kWh: автономний інвертор Sako SUNON IV 6.2KW/48V і акумуляторна батарея 51.2В Voltsmile W1 Classic – це рішення, призначене для житлових та комерційних об'єктів, таких як квартири, будинки, офіси, магазини та кафе. Воно забезпечує безперервне живлення основних побутових приладів та електрообладнання, а також надає можливість автономної роботи пристроїв: холодильник (36-60 годин), телевізор (36-120 годин), роутер (до 1200 годин), ноутбук та телефон (до 1440 циклів заряду), котел потужністю 100 Вт (до 48 годин).
До комплекту входять:
* Автономний інвертор 6.2kW Sako SUNON IV 6.2KW/48V+120A MPPT, Off grid.
* Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна 51.2В 10240Вт·год Voltsmile W1 Classic, настінний монтаж.
* Комплект кабелів підключення Voltsmile Standard Power Cable Set.
Застосування
Комплект резервного живлення відмінно підходить для створення резервної системи живлення у разі вимкнення електроенергії та для роботи як домашньої електростанції.
Інвертор підключається на виході акумуляторів або сонячних панелей і перетворює постійний струм (DC) на змінний (AC), а також підвищує напругу з 48 В до 220 В, завдяки чому до пристрою можна підключати та живити від нього побутові електроприлади та інструменти. Може живити всі види побутових або офісних приладів, включаючи котли та прилади з електродвигунами, наприклад, холодильники, кондиціонери тощо. Акумуляторна батарея дає змогу накопичувати енергію в батареях, а потім витрачати її пізніше, коли це більш економічно вигідно, наприклад у години пікових навантажень, або у випадках відключення чи перебоїв електропостачання. Найчастіше використовується як джерело резервного або безперебійного живлення.
Інвертор Sako SUNON IV 6.2KW/48V+120A MPPT
Автономний однофазний інвертор Sako SUNON IV 6.2KW/48V +120A MPPT, Off grid з максимальною потужністю 6.2 кВт (максимальна короткочасна потужність 12.4 кВА), вбудований MPPT-контролер та зарядний пристрій. Має правильну синусоїду на виході 220 В. Діапазон вхідної напруги 90-280 В, від сонячних панелей 60-450 В. Максимальний струм заряду 120 А. Напруга акумуляторної системи 48 В. Підтримка підключення акумуляторних батарей типу AGM/GEL/LiFePo4/Li-ion. Вихідна напруга 230 В ±5%. Інтерфейси RS485, CAN, RS232 USB, сухі контакти, вбудований локальний WiFi – лише для віддаленого моніторингу з мобільного застосунку. Можливість працювати без підключення акумуляторних батарей. Знімний LCD-дисплей. Може підключатися до генератора.
Ключові властивості та можливості
* Максимальна потужність інвертора становить 6.2 кВт, максимальна короткочасна потужність 12.4 кВА. Можливість витримати короткочасне підвищення номінальної потужності надає змогу живити пристрої, у яких в момент підключення спостерігається різкий стрибок електричного струму.
* Інвертор однофазний, тобто подає на виході електроенергію напругою 230 В ± 5 %, що підходить для більшості побутових приладів.