IP-відеокамера 2Mp TVT TD-9524S3L (D/PE/AR1) f=2.8mm з мікрофоном
| Бренд | TVT |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Мікрофон | Так |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/3.2" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.012 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Кількість потоків | 2 |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Сумісність | DAHUA, HIKVISION, ONVIF |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Кількість користувачів онлайн | 2 |
| Операційна система | Embedded Linux |
| Серія | S |
| Bitrate | 64Kbps – 6Mbps |
| Аудіовходи | Так |
| Підтримка браузерів | Internet Explorer |
| Спрацювання за подією | За рухом, За часом, Ручний, Тривога |
| Smart функції | Виявлення вторгнення в зону,Виявлення перетину лінії,Виявлення розмиття відео |
| Протоколи | DDNS, DHCP, PPPOE, TCP/IP, UDP, FTP |
| PoE | Так |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал,Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -20°C ~ +55°C |
| Робоча вологість | 95% |
| Розміри | Ø 94.6 / 82.8 мм |
| Вага | 287 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару IP-відеокамера 2Mp TVT TD-9524S3L (D/PE/AR1) f=2.8mm з мікрофоном
IP-відеокамера TVT TD-9524S3L (D/PE/AR1) для вуличного встановлення з роздільною здатністю 2 Мп і фокусною відстанню 2.8 мм, з ІЧ-підсвічуванням до 20 м, з вбудованим мікрофоном. Матриця 1/3.2“ CMOS. Підтримує відеоаналітику: вхід/вихід із зони, захист периметру, перетин умовної лінії. Можливе живлення через PoE. Купольний пластиковий кожух, корпус камери – метал, клас захисту IP67.
Застосування
Відеокамера TVT TD-9524S3L (D/PE/AR1) виконана у купольному металевому корпусі, з пластиковим кожухом, стійка до зовнішніх впливів, зі ступенем захисту IP67, що дозволяє використання моделі для охорони об'єктів як всередині приміщень, так і на вулиці.
Ключові властивості та можливості
* Роздільна здатність камери 2 Мп. Швидкість запису відео у максимальній роздільній здатності 1920*1080 пікселів складає 25 кадрів на секунду. Матриця 1/3.2“ CMOS.
* Камера оснащена фіксованим об'єктивом 2.8 мм.
* Сучасний стандарт компресії відео H.265 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
* Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 20 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
* Наявність відеоаналітики: перетин лінії, вхід/вихід з регіону, захист периметру – підвищує безпеку об'єкта під охороною та зменшує кількість хибних спрацьовувань.
* Функції покращення якості відео, що підтримуються відеокамерою: 3D DNR (цифрове придушення шуму), WDR (дозволяє отримувати якісні знімки за будь-якої освітленості), HLC (компенсація яскравого засвітлення), BLC (компенсація заднього світла), defog (антитуман, усунення димки).
* Підтримка технології PoE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
* Підтримка технології P2P – камера виходить в інтернет автоматично і не вимагає складних налаштувань від користувача.
* Камера оснащена вбудованим мікрофоном.
Кронштейни та монтажні коробки слід підбирати згідно технічного паспорта.