IP-відеокамера 5Mp TVT TD-9452S3A (D/PE/AR3) f=2.8mm
| Бренд | TVT |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2592x1944) |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.0236 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Кількість потоків | 3 |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Сумісність | DAHUA, HIKVISION, ONVIF |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Кількість користувачів онлайн | 4 |
| Операційна система | Embedded Linux |
| Серія | S |
| Bitrate | 64Kbps – 5Mbps |
| Підтримка браузерів | Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Smart функції | Виявлення вторгнення в зону,Виявлення перетину лінії,Виявлення розмиття відео |
| Протоколи | DDNS, DHCP, PPPOE, TCP/IP, UDP, FTP |
| PoE | Так |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30° C - +60° C |
| Робоча вологість | 95% |
| Розміри | 217.7 / 80.5 / 80.5 мм |
| Вага | 650 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару IP-відеокамера 5Mp TVT TD-9452S3A (D/PE/AR3) f=2.8mm
IP-відеокамера TVT TD-9452S3A (D/PE/AR3) для вуличного встановлення з роздільною здатністю 5 МП і фокусною відстанню 2.8 мм, з ІЧ-підсвічуванням до 50 м. Підтримує відеоаналітику: вхід/вихід із зони, захист периметру, перетин умовної лінії. Можливе живлення через POE. Циліндричний металевий корпус із класом захисту IP67.
Застосування
Відеокамера TVT TD-9452S3A (D/PE/AR3) виконана у циліндричному виконанні. Камера у металевому корпусі, стійка до зовнішніх впливів, з ступінню захисту IP67 дозволяє використання моделі для охорони об’єктів як всередині приміщень, так і на вулиці.
Сучасна ІЧ-підсвітка на 50 метрів допомагає зробити зображення чітким в темну пору доби.
Ключові властивості та можливості
* Роздільна здатність камери – 5 Мп. Швидкість запису відео у максимальній роздільній здатності 2592*1944 пікселів складає 25 кадрів на секунду.
* Камера оснащена фіксованим об’єктивом 2.8 мм.
* Сучасний стандарт компресії відео H.265 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
* Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 50 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
* Наявність відеоаналітики – перетин лінії, вхід/вихід з регіону, захист периметру – підвищує безпеку об’єкта під охороною та зменшує кількість хибних спрацьовувань.
* Функції покращення якості відео, що підтримуються відеокамерою: 3D DNR (цифрове придушення шуму), WDR (дозволяє отримувати якісні знімки за будь-якої освітленості), HLC (компенсація яскравого засвітлення), BLC (компенсація заднього світла), defog (антитуман, усунення димки).
* Підтримка технології POE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
* Підтримка технології P2P, камера виходить в Інтернет автоматично і не вимагає складних налаштувань від користувача.
* Вбудований слот для MicroSD карт до 128 ГБ – карту пам’яті слід придбати окремо.
Кронштейни та монтажні коробки слід підбирати згідно технічного паспорта.