вверхвниз

Відеокамера TD-5433E (FT/PE/VT1) TVT 5MP f=8 мм 77-00208
- Готово до відправки
- Код: 77-00208
84 672 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Тепловізійна IP-відеокамера 5Mp TVT TD-5433E (FT/PE/VT1) f=8mm, thermal 384x288 f=12.3mm
| Бренд | TVT |
| Тип пристрою | Тепловізійна відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2592x1944) |
| Тривожні входи/виходи | 1 / 1 |
| Динамік | Так |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Серія | E |
| Аудіовходи | Так |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Smart функції | Вхід/вихід із зони,Захист периметра,Перетин умовної лінії,Температурний скринінг |
| Фокусна відстань (Thermal) | 12.3 мм |
| PoE | Так |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Розміри | 278.3 / 100.2 / 88.7 мм |
| Вага | 1.18 |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 672 ₴






