Модуль інтеграції Ajax vhfBridge (без корпусу) для підключення систем безпеки Ajax до сторонніх ДВЧ-передавачів
| Бренд | Ajax |
| Тип пристрою | Модуль інтеграції |
| Робоча частота | 868-868.6 МГц |
| Протоколи | Jeweller |
| Дальність передачі | 1800 м |
| Живлення | 100-240 В |
| Підключення | Бездротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP50 |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Робоча вологість | ≤75% |
| Розміри | 145 / 89 / 51 мм |
| Вага | 165 г |
| Гарантія | 24 місяці |
Опис товару Модуль інтеграції Ajax vhfBridge (без корпусу) для підключення систем безпеки Ajax до сторонніх ДВЧ-передавачів
Модуль інтеграції системи охорони Ajax зі сторонніми ДВЧ-передавачами Ajax vhfBridge (без корпусу), дальність зв'язку з централлю до 1800 м. 8 потенційних виходів, що налаштовуються. Підключення ДВЧ-передавачів з релейними входами.
Застосування
vhfBridge — це транспондер, що забезпечує хаб ще одним каналом зв’язку з пультом моніторингу. З модулем vhfBridge систему безпеки Ajax можна використовувати в містах із нестабільним або відсутнім інтернетом, у горах, природно-заповідних зонах або пустельній місцевості.
Ключові властивості та можливості
* vhfBridge забезпечує передавання тривог і подій системи ДВЧ-радіохвилями на десятки кілометрів. Він може використовуватися як основний чи резервний канал зв’язку.
* 8 потенційних виходів. Кожен вихід vhfBridge можна налаштувати в застосунку Ajax: задати подію або відключити.
* До vhfBridge підключається будь-який ДВЧ-передавач з релейними входами. Перелік рекомендованих ДВЧ-передавачів: FSK Electronics Hawk VHF Alarm Transmitter, RDC TX750C, Puper TR-41. Живлення ДВЧ-передавача 12 В/2 А.
* Основне живлення 100–240 В, 50/60 Гц. До vhfBridge підключається резервний акумулятор 4 А·год або 7 А·год, від якого може живитися ДВЧ-передавач зі споживанням до 2 А. Акумулятор слід придбати окремо. В разі відсутності живлення на об'єкті, транспондер і передавач працюють від резервного акумулятора до 75 годин.
* Робоча частота 868-868.6 МГц. Підтримує радіозвʼязок Jeweller: до 1800 м дальність захищеного радіозв’язку з централлю, доставлення тривоги за 0.15 секунд, двосторонній звʼязок, час опитування з хабом від 12 секунд. Працює з централями Hub 2, Hub Plus, Hub 2 Plus, Hub Hybrid, ретрансляторами ReX, ReX 2.
* Захищений тампером від саботажу.
Особливості встановлення і налаштування
Щоб додати vhfBridge у систему, проскануйте QR-код застосунком Ajax. Для охайного прокладання дротів у корпусі транспондера передбачено перфоровані ділянки. Виходи налаштовуються через застосунки Ajax для смартфонів і комп’ютерів.