Бездротова вулична сирена Ajax StreetSiren DoubleDeck біла з кріпленням для лицьової панелі
| Бренд | Ajax |
| Тип пристрою | Сирена |
| Робоча частота | 868-868.6 МГц |
| Спосіб оповіщення | Світлозвукове |
| Протоколи | Jeweller |
| Дальність передачі | 1500 м |
| Максимальна гучність | 113 дБ |
| Тип живлення | CR123A – 4 шт. |
| Підключення | Бездротове |
| Встановлення | Зовнішнє |
| Клас захисту | IP54 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -25 °C ~ +50 °C |
| Робоча вологість | До 95% |
| Розміри | 200 / 200 / 51 мм |
| Вага | 528 г |
| Гарантія | 24 місяці |
Опис товару Бездротова вулична сирена Ajax StreetSiren DoubleDeck біла з кріпленням для лицьової панелі
Бездротова вулична сирена Ajax StreetSiren DoubleDeck біла з кріпленням для брендованої лицьової панелі Brandplate (купується окремо), світлозвукова, з налаштованою гучністю сигналу тривоги 85-113 дБ і тривалістю 3-180 секунд, дальністю зв'язку з централлю до 1500 м.
Застосування
Сирена із класом захисту корпусу IP54 підходить для встановлення як всередині приміщення, так і на вулиці, навіть на фасаді будівлі без навісу.
Ключові властивості та можливості
* Можливість надрукувати логотип, контактні дані або рекламу компанії на лицьовій панелі Brandplate, яка кріпиться до сирени. Brandplate слід придбати окремо.
* Гучність і тривалість звукового сигналу сирени налаштовується: від 85 до 113 дБ, від 3 до 180 секунд. Також можна встановити безшумний режим – тоді активується лише світлодіодна індикація.
* Сирена сповіщує про тривоги, затримки на вхід/вихід, зміну режиму охорони, відчинення дверей, спроби зламати або демонтувати пристрій.
* Антисаботажні функції: аутентифікація для запобігання підміни пристрою у системі, сповіщення про глушіння і шифрування зв'язку, тампер на корпусі проти злому пристрою, акселерометр захищає від спроби демонтувати чи пересунути сирену.
* Живлення від чотирьох батарей CR123A (попередньо встановлені), строк роботи до 5 років. Також сирена може працювати від зовнішнього блоку живлення 12В.
Особливості встановлення і налаштування
Сирена Ajax StreetSiren DoubleDeck призначена для зовнішнього або внутрішнього монтажу. Рекомендована мінімальна висота встановлення – 2.5 м. Сирена підключається та налаштовується за допомогою мобільного застосунку, а потім монтується на кріплення SmartBracket з комплекту.