Бездротова внутрішня сирена Ajax HomeSiren чорна
| Бренд | Ajax |
| Тип пристрою | Сирена |
| Робоча частота | 868-868.6 МГц |
| Спосіб оповіщення | Звукове |
| Протоколи | Jeweller |
| Дальність передачі | 2000 м |
| Максимальна гучність | 105 дБ |
| Тип живлення | CR123A – 2 шт. |
| Підключення | Бездротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP50 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Робоча вологість | До 95% |
| Розміри | 75 / 76 / 27 мм |
| Вага | 97 г |
| Гарантія | 24 місяці |
Опис товару Бездротова внутрішня сирена Ajax HomeSiren чорна
Бездротова внутрішня сирена Ajax HomeSiren біла звукова, з налаштованою гучністю сигналу тривоги 81-105 дБ і тривалістю 3-180 секунд, дальністю зв'язку з централлю до 2000 м.
Застосування
Сирена підходить виключно для встановлення всередині приміщень. Сповіщає про тривоги звуковим сигналом.
Ключові властивості та можливості
* Гучність і тривалість звукового сигналу сирени налаштовується: від 81 до 105 дБ, від 3 до 180 секунд.
* Роз'єм для підключення зовнішнього світлодіода – можна вивести за межі квартири/офісу для контролю стану охоронної системи.
* Сирена сповіщує про тривоги, затримки на вхід/вихід, зміну режиму охорони, відчинення дверей.
* Антисаботажні функції: аутентифікація для запобігання підміни пристрою у системі, сповіщення про глушіння і шифрування зв'язку, тампер на корпусі проти злому пристрою.
* Живлення від двох батарей CR123A (попередньо встановлені), строк роботи до 5 років.
Особливості встановлення і налаштування
Сирена Ajax HomeSiren призначена для внутрішнього монтажу. Сирена підключається та налаштовується за допомогою мобільного застосунку, а потім монтується на кріплення SmartBracket з комплекту.