Бездротовий датчик відчинення DoorProtect Plus чорний Ajax з датчиком удару і нахилу
| Бренд | Ajax |
| Тип пристрою | Датчик відчинення |
| Робоча частота | 868-868.6 МГц |
| Тип сенсора | Акселерометр, Геркон |
| Протоколи | Jeweller |
| Дальність передачі | 1200 м |
| Тип датчика | Відчинення, Нахилу, Удару |
| Тип живлення | CR123A – 1 шт. |
| Підключення | Бездротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Робоча вологість | ≤75% |
| Розміри | Ø20 / 90 мм |
| Вага | 29 г |
| Гарантія | 24 місяці |
Опис товару Бездротовий датчик відчинення DoorProtect Plus чорний Ajax з датчиком удару і нахилу
Бездротовий датчик відчинення з датчиком удару і нахилу Ajax DoorProtect Plus чорний з дальністю зв'язку з централлю до 1200 м, з порогом спрацювання: малий магніт – до 1 см, великий магніт – до 2 см, нахил — від 5°.
Застосування
Призначений для виявлення перших ознак вторгнення у приміщення внаслідок злому дверей/вікон. Можна встановлювати навіть на мансардні вікна і залишати їх відчиненими, йдучи з дому.
Ключові властивості та можливості
* Виявляє відчинення вікна чи дверей за допомогою британського геркона hi-end, на який діє магнітне поле.
* Чутливий елемент датчика – акселерометр – фіксує зміну кута нахилу по вертикалі, сильні удари та вібрацію.
* Поріг спрацювання датчика: малий магніт – до 1 см, великий магніт – до 2 см, нахил — від 5°.
* Великий ресурс датчика – до 2000000 відчинень.
* Антисаботажні функції: аутентифікація для запобігання підміни пристрою у системі, сповіщення про глушіння і шифрування зв'язку, тампер на корпусі проти злому пристрою.
* Живлення від батареї CR123A (попередньо встановлена), строк роботи до 5 років.
Особливості встановлення і налаштування
Ajax DoorProtect Plus встановлюється на вікна або двері всередині приміщень та монтується на поверхню кріпленням SmartBracket з комплекту. Налаштовується за допомогою мобільного застосунку у декілька кліків.