Бездротовий датчик розбиття скла Ajax GlassProtect білий
| Бренд | Ajax |
| Тип пристрою | Датчик розбиття скла |
| Робоча частота | 868 МГц |
| Тип сенсора | Електретний мікрофон (акустичний) |
| Протоколи | Jeweller |
| Дальність передачі | 1000 м |
| Кут виявлення | 180° |
| Тип датчика | Розбиття |
| Тип живлення | CR123A – 1 шт. |
| Підключення | Бездротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Робоча вологість | ≤75% |
| Розміри | Ø 20 / 90 мм |
| Вага | 30 г |
| Гарантія | 24 місяці |
Опис товару Бездротовий датчик розбиття скла Ajax GlassProtect білий
Бездротовий датчик розбиття скла Ajax GlassProtect білий з дальністю зв'язку з централлю до 1000 м, дальністю виявлення звуку розбиття до 9 м.
Застосування
Призначений для контролю цілісності шибок вікон та дверей у квартирі, будинку, офісі, магазині та інших приміщеннях, та миттєво повідомляє власника і пульт охорони про ознаки незаконного вторгнення. Датчик Ajax GlassProtect виявляє розбиття скла за допомогою електретного мікрофона, що фіксує звук удару по склу та дзвін від його падіння.
Ключові властивості та можливості
* Датчик детектує високі та низькі частоти для якіснішої охорони та захисту від помилкових спрацьовувань при інших гучних звуках.
* Уловлює звуки розбиття скла до 9 метрів, кут виявлення – 180°.
* 3 рівні чутливості.
* Температурна компенсація – автоматично збільшує чи зменшує чутливість залежно від температури навколишнього середовища.
* Антисаботажні функції: аутентифікація для запобігання підміни пристрою у системі, сповіщення про глушіння і шифрування зв'язку, тампер на корпусі проти злому пристрою.
* Живлення від батареї CR123A (попередньо встановлена), строк роботи до 7 років.
Особливості встановлення і налаштування
Ajax GlassProtect – це внутрішній датчик охоронної сигналізації, який легко встановлюється накладним способом та монтується на поверхню смарт-кріпленням з комплекту без необхідності розбирання. Налаштовується за допомогою мобільного застосунку у декілька кліків.