Бездротовий датчик руху з камерою Ajax MotionCam чорний
| Бренд | Ajax |
| Тип пристрою | Датчик руху з камерою |
| Робоча частота | 868-868.6 МГц |
| Фотоверифікація | За тривогою |
| Тип сенсора | ІЧ (PIR) |
| Імунітет до тварин | Так |
| Протоколи | Jeweller, Wings |
| Дальність передачі | 1700 м |
| Тип датчика | Руху |
| Тип живлення | CR123A – 2 шт. |
| Підключення | Бездротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP50 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Робоча вологість | ≤75% |
| Розміри | 135 / 70 / 60 мм |
| Вага | 167 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Бездротовий датчик руху з камерою Ajax MotionCam чорний
Бездротовий датчик руху Ajax MotionCam чорний, що знімає фото за тривогою, з імунітетом до тварин, дальністю зв'язку з централлю до 1700 м, дальністю виявлення руху до 12 м.
Застосування
Датчик руху фіксує вторгнення, виявляючи рух людини у приміщенні за допомогою інфрачервоного (PIR) сенсора, та надсилає серію знімків власнику для підтвердження тривоги.
Ключові властивості та можливості
* Підтримка протоколу Wings та фотоверифікація: коли датчик MotionCam детектує рух у приміщенні під охороною, він надсилає у застосунок анімовану серію фотографій для підтвердження тривог, що підвищує безпеку та зменшує кількість хибних спрацьовувань.
* ІЧ-підсвічування дозволяє робити знімки у темряві.
* З імунітетом до тварин зростом до 50 см / вагою до 20 кг.
* Дальність виявлення руху до 12 м, кути виявлення 88.5° за горизонталлю, 80° за вертикаллю.
* 3 рівні чутливості.
* Фільтрація хибних тривог, спричинених рухом, за допомогою програмного алгоритму SmartDetect.
* Температурна компенсація – автоматично збільшує чи зменшує чутливість залежно від температури навколишнього середовища.
* Антисаботажні функції: аутентифікація для запобігання підміни пристрою у системі, сповіщення про глушіння і шифрування зв'язку, виявлення відсутності зв'язку за 36 секунд, тампер на корпусі проти злому пристрою.
* Живлення від двох батарей CR123A (попередньо встановлені), строк роботи до 4 років.
Особливості встановлення і налаштування
Датчик руху Ajax MotionCam призначений для внутрішнього монтажу, рекомендована висота встановлення – 2.4 м. Датчик підключається та налаштовується за допомогою мобільного застосунку, а потім монтується на кріплення SmartBracket з комплекту – на плоскій поверхні або в кутку.