Бездротовий вуличний двонаправлений датчик руху «штора» Ajax DualCurtain Outdoor білий
| Бренд | Ajax |
| Тип пристрою | Датчик руху |
| Робоча частота | 868-868.6 МГц |
| Тип сенсора | ІЧ (PIR) |
| Імунітет до тварин | Зріст до 80 см |
| Протоколи | Jeweller |
| Дальність передачі | 1700 м |
| Тип датчика | Датчик-штора, Руху |
| Тип живлення | CR123A – 2 шт. |
| Живлення | 2х CR123A |
| Підключення | Бездротове |
| Встановлення | Зовнішнє |
| Клас захисту | IP54 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -25 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | До 95% |
| Розміри | 174 / 123 / 88 мм |
| Вага | 615 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Бездротовий вуличний двонаправлений датчик руху «штора» Ajax DualCurtain Outdoor білий
Бездротовий вуличний двонаправлений датчик руху типу штора Ajax DualCurtain Outdoor білий з двома незалежними оптичними системами, імунітетом до тварин, дальністю зв'язку з централлю до 1700 м, дальністю виявлення руху до 15 м для кожної з систем.
Застосування
Датчик руху контролює периметр, не обмежуючи пересування людей всередині, і підходить для встановлення на вулиці завдяки двом незалежним датчикам з двома інфрачервоними (PIR) сенсорами кожен, програмному алгоритм ELSA для захисту від хибних тривог, та системі антимаскування.
Ключові властивості та можливості
* Наявність двох незалежних датчиків, по два ІЧ-сенсори у кожному, дальність дії яких налаштовується окремо, дозволяє уникнути хибних спрацьовувань. За потреби один із датчиків можна вимкнути.
* Завдяки алгоритму ELSA від Ajax датчик спрацьовує лише коли обидва сенсори однієї системи одночасно фіксують сигнал.
* Режим «Детекція у ближній зоні» розширює зону, що охороняється, щоб контролювати периметр біля самого корпусу пристрою. Призначений для захисту вікон та інших проходів, біля яких не ходять тварини.
* Інтелектуальна система антимаскування, що працює цілодобово, швидко виявляє спроби виведення датчика з ладу – наявність перешкоди перед лінзою, зафарбовування або заклеювання лінзи чи передньої панелі пристрою.
* З імунітетом до тварин зростом до 80 см.
* Дальність виявлення руху налаштовується від 4 до 15 м, кут виявлення 4.5° за горизонталлю.
* 3 рівні чутливості.
* Температурна компенсація – автоматично збільшує чи зменшує чутливість залежно від температури навколишнього середовища.
* Антисаботажні функції: аутентифікація для запобігання підміни пристрою у системі, сповіщення про глушіння і шифрування зв'язку, тампер на корпусі проти злому пристрою.
* Живлення від двох батарей CR123A (попередньо встановлені), строк роботи до 4 років.
Особливості встановлення і налаштування
Датчик руху Ajax DualCurtain Outdoor призначений для зовнішнього або внутрішнього монтажу, рекомендована висота встановлення – 0.8-1.3 м. Датчик підключається та налаштовується за допомогою мобільного застосунку, а потім монтується на кріплення SmartBracket з комплекту.