Бездротовий датчик руху та розбиття Ajax CombiProtect чорний
| Бренд | Ajax |
| Тип пристрою | Датчик руху та розбиття |
| Робоча частота | 868-868.6 МГц |
| Тип сенсора | ІЧ (PIR) |
| Імунітет до тварин | Так |
| Протоколи | Jeweller |
| Дальність передачі | 1200 м |
| Тип датчика | Розбиття, Руху |
| Тип живлення | CR123A – 1 шт. |
| Підключення | Бездротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Робоча вологість | ≤75% |
| Розміри | 110 / 65 / 50 мм |
| Вага | 92 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Бездротовий датчик руху та розбиття Ajax CombiProtect чорний
Бездротовий датчик руху і розбиття скла Ajax CombiProtect чорний з імунітетом до тварин, дальністю зв'язку з централлю до 1200 м, дальністю виявлення руху до 12 м, розбиття скла до 9 м.
Застосування
Комбінований датчик допомагає захистити приміщення від вторгнення через двері або вікна, виявляючи рух людини за допомогою інфрачервоного (PIR) сенсора, а також розбиття скла за допомогою електретного мікрофона.
Ключові властивості та можливості
* З імунітетом до тварин зростом до 50 см / вагою до 20 кг.
* Датчик детектує високі та низькі частоти для якіснішої охорони та захисту від помилкових спрацьовувань при інших гучних звуках.
* Дальність виявлення руху до 12 м, кути виявлення 88.5° за горизонталлю, 80° за вертикаллю; розбиття скла – до 9 м з кутом огляду до 180°.
* 3 рівні чутливості.
* Температурна компенсація – автоматично збільшує чи зменшує чутливість залежно від температури навколишнього середовища.
* Антисаботажні функції: аутентифікація для запобігання підміни пристрою у системі, сповіщення про глушіння і шифрування зв'язку, тампер на корпусі проти злому пристрою.
* Живлення від батареї CR123A (попередньо встановлена), строк роботи до 5 років.
Особливості встановлення і налаштування
Датчик Ajax CombiProtect призначений для внутрішнього монтажу, рекомендована висота встановлення – 2.4 м. Датчик підключається та налаштовується за допомогою мобільного застосунку, а потім монтується на кріплення SmartBracket з комплекту.