Бездротовий вуличний датчик руху Ajax MotionProtect Outdoor білий
| Бренд | Ajax |
| Тип пристрою | Датчик руху |
| Робоча частота | 868-868.6 МГц |
| Тип сенсора | ІЧ (PIR) |
| Імунітет до тварин | Так |
| Протоколи | Jeweller |
| Дальність передачі | 1700 м |
| Тип датчика | Руху |
| Тип живлення | CR123A – 2 шт. |
| Підключення | Бездротове |
| Встановлення | Зовнішнє |
| Клас захисту | IP55 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -25 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | До 95% |
| Розміри | 183 / 70 / 65 мм |
| Вага | 322 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Бездротовий вуличний датчик руху Ajax MotionProtect Outdoor білий
Бездротовий вуличний датчик руху Ajax MotionProtect Outdoor білий з системою антимаскування, імунітетом до тварин, дальністю зв'язку з централлю до 1700 м, дальністю виявлення руху до 15 м.
Застосування
Датчик руху фіксує вторгнення на територію, що охороняється, і підходить для встановлення на вулиці завдяки двом інфрачервоним (PIR) сенсорам, двоетапному алгоритму аналізу сигналів для захисту від хибних тривог та системі антимаскування.
Ключові властивості та можливості
* Наявність двох ІЧ-сенсорів та двоетапного (кореляційний і спектральний) алгоритму аналізу сигналів тривоги LISA захищає від хибних спрацьовувань.
* Інтелектуальна система антимаскування, що працює цілодобово, швидко виявляє спроби виведення датчика з ладу – наявність перешкоди перед лінзою, зафарбовування або заклеювання лінзи чи передньої панелі пристрою.
* З імунітетом до тварин зростом до 80 см.
* Дальність виявлення руху налаштовується від 3 до 15 м, кут виявлення 90° за горизонталлю.
* 3 рівні чутливості.
* Температурна компенсація – автоматично збільшує чи зменшує чутливість залежно від температури навколишнього середовища.
* Антисаботажні функції: аутентифікація для запобігання підміни пристрою у системі, сповіщення про глушіння і шифрування зв'язку, тампер на корпусі проти злому пристрою.
* Живлення від двох батарей CR123A (попередньо встановлені), строк роботи до 5 років.
Особливості встановлення і налаштування
Датчик руху Ajax MotionProtect Outdoor призначений для зовнішнього або внутрішнього монтажу, рекомендована висота встановлення – 0.8-1.3 м. Датчик підключається та налаштовується за допомогою мобільного застосунку, а потім монтується на кріплення SmartBracket з комплекту.