вверхвниз

Сповіщувач пожежний тепловий максимально диференціальний Артон СПТ-3Б-НР 10-00144
- Готово до відправки
- Код: 10-00144
400 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Сповіщувач пожежний тепловий максимально-диференційний Артон СПТ-3Б-НР
| Бренд | Артон |
| Тип пристрою | Сповіщувач пожежний |
| Струм споживання в черговому режимі/режимі тривоги | 0.2/22 мА |
| Спосіб підключення до ППК | Чотиридротовий ШПС |
| Тип сповіщувача | Максимально-диференційний,Тепловий |
| Контакти реле | НР (NO) |
| Температура спрацювання | 54-70 °C |
| Світлова індикація | Черговий режим, режим «Пожежа» |
| Підключення | 4-дротове |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 100 / 48 мм |
| Вага | 150 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Артон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴


