Сповіщувач пожежний тепловий максимальний Артон FTL-BS
| Бренд | Артон |
| Тип пристрою | Сповіщувач пожежний |
| Струм споживання в черговому режимі/режимі тривоги | 0.1/20 мА |
| Спосіб підключення до ППК | Дводротовий ШПС |
| Тип сповіщувача | Максимальний,Тепловий |
| Температура спрацювання | 69-85 °C |
| Живлення | 9-30 В |
| Світлова індикація | Черговий режим, режим «Пожежа» |
| Підключення | 2-дротове |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 85 / 33 мм |
| Вага | 50 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Сповіщувач пожежний тепловий максимальний Артон FTL-BS
Сповіщувач пожежний тепловий максимальний Артон FTL-BS з температурним класом BS відповідно до ДСТУ EN 54-5:2003. Температура спрацювання 69-85 °С. Підключення до дводротового шлейфу сигналізації. Світлова індикація режиму «Пожежа» і чергового режиму.
Застосування
Сповіщувач пожежний тепловий призначений для контролю температури навколишнього середовища в закритих приміщеннях різних будівель і споруд, де можливі високі швидкості наростання температури навколишнього середовища (наприклад, котельні, кухні). При перевищенні порогового значення температури навколишнього середовища в приміщенні, що охороняється, сповіщувач формує сигнал «ПОЖЕЖА» для ППК.
Ключові властивості
* Сповіщувач розрахований на безперервну цілодобову роботу з ППК через дводротовий шлейф сигналізації з номінальною напругою живлення шлейфу 12 або 24 В.
* Температурний клас BS відповідно до ДСТУ EN 54-5:2003, температура спрацювання 54-70 °С.
* Тип сповіщувача – тепловий максимальний. Сповіщувач зазначеного типу не спрацьовує нижче за мінімальну статичну температуру спрацьовування, навіть при високих швидкостях наростання температури навколишнього середовища.
* Дворежимний сповіщувач з дистанційним поверненням в початковий стан.
* Індикація режиму «Пожежа» двома індикаторами.
* Наявність індикації чергового режиму.
* Безконтактний спосіб формування вихідного сигналу.
* Висока стійкість до помилкових спрацьовувань.
* Широкий діапазон напруги живлення 9-30 В.
* Зручність при монтажі і обслуговуванні.
* Для підключення сповіщувачів до ППК з чотиридротовими шлейфами сигналізації, застосовуються модулі узгодження шлейфів МУШ-2 або МУШ-3, які слід придбати окремо.