вверхвниз

Сповіщувач пожежний ручний Артон SPR-3L 10-00122
- Готово до відправки
- Код: 10-00122
233 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Сповіщувач пожежний ручний Артон SPR-3L
| Бренд | Артон |
| Тип пристрою | Сповіщувач пожежний |
| Струм споживання в черговому режимі/режимі тривоги | 0.005/20 мА |
| Спосіб підключення до ППК | Дводротовий ШПС |
| Тип сповіщувача | Ручний |
| Живлення | 9-30 В |
| Підключення | Дротове |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | До 95% |
| Розміри | 102 / 102 / 38 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Артон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 233 ₴


