вверхвниз

Сповіщувач пожежний комбінований теплодимовий Артон СПД-3.3 10-00115
- Готово до відправки
- Код: 10-00115
523 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Сповіщувач пожежний комбінований тепло-димовий Артон СПД-3.3
| Бренд | Артон |
| Тип пристрою | Сповіщувач пожежний |
| Струм споживання в черговому режимі/режимі тривоги | 0.095/22 мА |
| Спосіб підключення до ППК | Чотиридротовий ШПС |
| Тип сповіщувача | Димовий,Комбінований,Тепловий |
| Живлення | 12 В |
| Світлова індикація | Черговий режим, режим «Пожежа» |
| Підключення | 4-дротове |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Робоча вологість | До 95% |
| Розміри | 100 / 62 мм |
| Вага | 150 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Артон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 523 ₴




