вверхвниз

Сповіщувач пожежний димовий Артон СПД-3.2 10-00112
- Готово до відправки
- Код: 10-00112
414 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Сповіщувач пожежний димовий Артон СПД-3.2 НЗ
| Бренд | Артон |
| Тип пристрою | Сповіщувач пожежний |
| Тип сенсора | Фотоелектричний |
| Струм споживання в черговому режимі/режимі тривоги | 0.095/22 мА |
| Спосіб підключення до ППК | Чотиридротовий ШПС |
| Тип сповіщувача | Димовий |
| Контакти реле | НЗ (NC) |
| Живлення | 12 В |
| Світлова індикація | Черговий режим, режим «Пожежа» |
| Підключення | 4-дротове |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 100 / 48 мм |
| Вага | 150 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Артон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 414 ₴





